Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sok ellenzéki miért nem...

A sok ellenzéki miért nem érti meg, hogy most már jólét van és nekik illene ennek örülni?

Figyelt kérdés

Gondolom, ők is érzik már, hogy sokkal jobban élnek, mint 2010-ben. Azóta minden jobb lett.

Talán félre kellene tenni a nagy orbánutálatot és kinyitni kicsit a szemüket, hogy szétnézzenek az Országban.

Már nem azért, de megszavaznak egy olyan vezetőséget, akik szeretnék, hogy az ország kereke a helyes irányba forduljon, hatalmas eredményeket tudnak felmutatni, erre a sok ember teljesen elégedetlen ezzel, csak mert badarságokban hisz és azokhoz ragaszkodik a végsőkig.

Miért? Talán 2010 előtt annyira jó volt? Naugye! Nem!


2016. okt. 14. 09:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
69%

na meg..

Miért költöttünk el 12-20 millárdot a népszavazásra, ami semmire nem kötelezi az EUt, az eredmény tudható volt.

Az iskolákban nincs pénz alapvető dolgokra, a diákétkeztetés sem áll a feladata magaslatán, arra nincs pénz, a kórházak lassan működésképtelenek, állandó adósságban vannak..

Ez hol kánaán??

2016. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, jó duma! Jót nevettem :))


Emberek, a kérdező csak ironizált.

2016. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Shai-Hulud ***** válasza:
84%

"Emberek, a kérdező csak ironizált."


Ebben te biztos vagy???

Mert amilyen véleményeket én megismertem itt a Gy.K.-n, sajnos már nagyonis el tudom képzelni, hogy a kérdező komolyan gondolta...

Elszomorító, hogy némely emberek mennyire nem látnak tovább az orruknál.

Természetesen ha tényleg irónia, akkor elnézést kérek, akkor nem annyira lesújtó a véleményem róla. :-D

2016. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
83%
Hát vagy ironizált, vagy klinikai eset szegény :ooooo
2016. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
35%
Én 2010-előtt havi 5000 eurót kerestem takarítóként Salgotarjánban, aztán jött a mocskos Orbán, és már csak 150
2016. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
A 61% magyargyűlölőnek vallja magát és képes mást klinikai esetnek tituálni. Érdekes.
2016. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én olyan fene nagy különbséget nem érzek, bár azt sem mondom, hogy rosszabb lenne, mint 2010 előtt. Viszont, az akkori kormány kifogott egy válságot és nem kormányzott 2/3-al,. Szóval, szerintem a Fidesz kezében olyan lehetőség volt, amilyen más pártéban, a rendszerváltás óta, nem. Ehhez képest pedig, olyan sokat nem tudnak "felmutatni".
2016. okt. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

23, süt belőle a gúny


Ha meg nem, akkor a kérdező egy nyalonc

2016. okt. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Értik,értik,csak nem érzik.
2016. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!