Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha már mindenki az eredményt...

Ha már mindenki az eredményt szidja, te melyik pártot akartad volna győztesként látni és miért?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%

Én LMP-s vagyok de egyéniben is és listán is végül a Jobbikra szavaztam, mivel ők voltak a legesélyesebb kormányváltó erő.

Nagyon csalódott vagyok hogy Vona is és Hadházy(LMP) is visszavonul.

2018. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
Jobbik, mert szinte teljesen egyet értek a politikájával, bár az öngól volt, hogy azt nyilatkozták, h. lebontanák a kerítést.Ezzel együtt sejtettem, hogy a Fidesz fog nyerni, de, hogy ennyire...
2018. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem az LMP a legszimpatikusabb párt, szóval az ő győzelmének örültem volna a legjobban. Egyetértettem velük a legtöbb kérdésben pl. oktatás, egészségügy, környezetvédelem stb. és az ő részükről éreztem azt, hogy képviselik az én érdekeimet is. Ugyanakkor azért erre nem volt túl nagy esély, ez tény... Én örültem volna egy ellenzéki összefogásnak, majd koalíciós kormányzásnak is, akár még a Jobbikkal is, pedig nem feltétlenül tudok azonosulni a politikájukkal (ettől függetlenül még egyéniben a jobbikos jelöltre szavaztam, mert ő volt a legesélyeseb jelölt, aztán végül nem lett elég...). Viszont igazából bármely kisebb, újabb pártnak örültem volna és azt mondom, hogy még talán a Jobbik is sokkal jobb lett volna, mint a Fidesz.
2018. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Momentum.

Nagy pártok között egyik sem szimpi. De egyéniben egy jobbik szavazatot beáldoztam.


Akkor lettem volna boldog ha nincs meg 2/3. Még azt is elviselem ha fidesz győz, de eddig is szépen begyomlálódtak a hatalomba, most meg nem lesz ellenzék ami visszafogja.

2018. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!