Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ez igaz lehet a...

Szerintetek ez igaz lehet a választással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Üdv!


Először is itt egy videó ami eléggé érdekes!

https://www.youtube.com/watch?v=CPJO3FWjMiI


másrészt olyanokat is hallottam, hogy este 24%-on állt csak a fidesz stb stb...


Nos, én nagyon sok emberrel beszélgettem a választások előtt és szinte alig volt ember aki azt mondta, hogy a fideszre fog szavazni.

Látva azt a rengeteg fiatalt aki 3-4 órát sorba állt szavazni, kétlem, hogy ők a fideszre szavaztak volna, pont a fiatalok????

akik gyűlölik a fideszt!


Én ezt a 2/3-od nem akarom elhinni!

Sok a nyugdíjas akit megvett a fidesz és akiknek kimosta az agyát a média, na de ennyi ember nem lehet agymosott?!?!?!


Miért nem lehet a szavazást névvel rögzíteni és bármikor kérvényezni az újraszámlálást?


Csak mert nagyon furcsa ez az egész dolog...

Itt valami nem stimmel!


Arra kérem a hozzászólókat, hogy írja meg aki a fidesz-re szavazott mert ha kapok itt 20 hozzászólást amiből 10 fideszes akkor azt mondom oké, de garantálom, hogy nem lesz ennyi!


2018. ápr. 9. 19:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
Fideszre szavaztam, mind a 3 tesóm is, unokatestvéreim is, párom is, ő testvére is, unokatestvérei is. 22-30 közöttiek vagyunk. Gondolom, szüleimet, nagyszüleimet, egyéb rokonokat meg se említsem, mert ők nem huszonévesek. :D Ez van emberek, nem történt csalás, hanem éltünk az alkotmányos jogunkkal, és nem sírtuk tele a fészbukot.
2018. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
44%
21 éves vagyok. Fideszre szavaztam, szüleim is, unokatesók, ismerősök, rokonok és még egy csomó embert tudok, aki a Fideszre szavazott. Nem fizettek le, nem kaptunk Erzsébet utalványt semmit. Ez van emberek, bele kell törődni.
2018. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

"A választási névjegyzékben szereplők száma is módosult 18:30 és 19:00 között!18:30-kor 7875 ezer (7 875 000), a részvételi arány 68, 13%, majd 19:00-kor 7979 ezer ( 7 979 000) a névjegyzékben lévők száma az egyik helyen, míg a táblazat zöld fejlécében látható választópolgárok száma 7 875 505, a részvételi arány ezzel együtt 67,08%-ra csökkent! Egyértelműen látszik, hogy hozzányúltak az adatokhoz és függetlenül attól, hogy ez az ellenzéknek mekkora kárt okozott, ez manipuláció, választási csalás!"


"Én szavazat számláló voltam az egyik választó körben. Kb fél10-re végeztünk a szelektálással meg az össze számlálással. Ugy képzeljétek el, hogy 2 órán át nem tudtunk elérni a helyi választási irodát! (többször is voltam már szavazat számláló, de ilyen még sose történt, nekem baromira furcsa, annyit mondhatok)."

2018. ápr. 9. 19:50
 14/21 anonim ***** válasza:
25%

Mi is a Fideszre szavaztunk (3 fő)

És az ismerőseim közül is legalább 10-et tudnék mondani, pedig szinte sosem beszélünk egymás között politikáról.

2018. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Ez is érdekes:


[link]


"Ám úgy fest, a szavazatszámlálók a nap végére elfáradhattak és több strigulát húzhattak be a kelleténél – mással nem nagyon lehet magyarázni azt, hogy a végleges adat alacsonyabb, mint a nap közbeni."


Mi van? :D


Ha valaki elfárad akkor nem többet húz be hanem pont elfelejt behúzni egy strigulát... úgyhogy ez is nagyon érdekes!


Na meg ez a hatalmas különbség, mert pár ezer belefér oké na de településenként átlag 80 hiba???? azt hogyan????

2018. ápr. 9. 20:10
 16/21 A kérdező kommentje:

Azért olvasni érdekes dolgokat a neten :)


"A részvételi arány nem függ attól, hogy érvénytelen-e a szavazat vagy sem - ha aláírtad a megjelenési ívet onnantól már benne vagy a rendszerben - függetlenül attól, hogy egy péniszt rajzolsz a szavazólapra vagy normálisan szavazol (akár még meg is eheted a szavazólapot és üres borítékot dobhatsz be, akkor is a választáson megjelentek között fel leszel tüntetve). Másrészt meg egy bizottsági tag külön azt a feladatot kapja mindig, hogy számolja, hányan jelentek meg (szintén függetlenül mindentől, ha igazoltad magad már beleszámol), s 2-3 óránként váltják egymást ebben - ezt a számlálást és a névlistás aláírást pedig összefésülik, így adják meg a végleges 19 órás részvételi arányt - ami emiatt nem módosulhat, kevesebb sem lehet, mint az előtti lévő adatok, de közben sem változhat (ha változik akár csak 1-el is az már csalásra utal, hiszen valaki akkor vagy zárás után adhatta le a szavazatát vagy megsemmisítették a szavazatát - vagy csak szimplán átírják a számokat"

2018. ápr. 9. 20:14
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
Gyanús, mert én is sok emberrel beszélgettem, illetve edzőteremben is ez volt a téma, hogy ki kire szavazott. Egy emberről tudok, aki rájuk szavazott, senki más. Internetes szavazások szerint is alacsony a fidesz támogatottsága. Persze ez csak az internetet használók közt lehet reprezentatív, semmit nem mond a szegényekről és nyugdíjasokról. Mindenesetre kissé gyanús az eredmény, de ha csaltak is, szerintem soha nem derül ki. Valószínűbbnek tartom egyébként, hogy ennyi szavazatot sikerült venni, illetve ennyi embert sikerült manipulálni az agymosó kampánnyal. Szerintem kis hányad az, aki józan megfontolásból szavazott a fideszre.
2018. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Igen de nincs ennyi nyugdíjas!


Amúgy találtam egy anonim szavazást!

[link]


Kérek mindenkit, hogy szavazzon! Fideszesek is!!!!

Mindenki!


Megpróbálom elterjeszteni facebookon és pár nap múlva kiváncsi leszek hogyan alakul....


Aki erre meg azt mondja, hogy "na és itt hogy szavaznak a nyugdíjasok?"

Azoknak üzenem, hogy azok a felmérések amiket a kormány vagy más független szervezet végez az is interneten történik!

Tudom mert részt vettem benne.... nem az utcán szólítják le józsit meg bélát stb...


[link]


Ha megosztod a facebookodon azt nagyon megköszönöm!

2018. ápr. 9. 20:23
 19/21 anonim ***** válasza:
59%
Ami felkerül a net-re, annak lőttek. Ki emlékszik még arra, hogy 11 ötös volt a lottón. Pont akkor mikor kitalálták a halmozódást. Na én azóta nem hiszek semmiben, ebben a választásban se.
2018. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
45%
A fideszre nem az szavazott többségben, akik tudják használni az internetet...
2018. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!