Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyerhet még Vona Gábor?

Nyerhet még Vona Gábor?

Figyelt kérdés
Ha kiderül esetleg, hogy csalás volt a háttérben?
2018. ápr. 9. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem
2018. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem derül ki, azt túlságosan védik.


Amúgy meg Vona szerintem gerincesebb annál, semhogy lemondás után mégis visszakozzon. Szerintem próbál erős embereket állítani maga helyett, ahol csak tud. De nem tudom, van-e bárki az ellenzék körében, aki ennyire karizmatikus, határozott. Nagyon kár érte.

2018. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Kaparós sorsjegyen, ha szerencséje van.
2018. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Gabi baba lemondott :)

Ekkora csalást szerinted hol lehet megjátszani?

Miért nincsenek akkor 2006hoz hasonló állapotok? Nincs senki az utcán.

Fogadjátok már el ellettetek verve.

Amugy meg ha egy kicsit is értenel a politikához a Jobbik es a Fidesz sokmindenben egyet ert :) sot elarulok egy titkot elvileg a Jobbik is jobboldali part csakugy mint a Fidesz

2018. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebbe már ne is reménykedj. Semmilyenfajta próbálkozás nincs újraszámlálásra vagy bármire.


[link]

2018. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

"sot elarulok egy titkot elvileg a Jobbik is jobboldali part csakugy mint a Fidesz"

Nem a Fidesz ideológiája a legnagyobb gond. Ha a politikai szakértelmed fitogtatása helyett ránéznél az országra és a NER-re, akkor látnád, hogy a legnagyobb baj Mészáros részvényeinek a TE(és mi) adódból való növekedésével van baj. Nem mondom azt, hogy a Jobbik nem lopott volna, de nem is tudom mit várunk el egy maffiakormánytól.

2018. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Nezd meg az Indexen megjelent mai cikket a gazdasagrol :)

Keves kivetel van akinem a Fidesz gyozelmenek orult volna te szerencsetlen.

Ez az oktatasi rendszer pedig sok neves orvost nevelt mar ki

2018. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az "agyhalott barom", meg a "szerencsétlen" igazán jó vitapartnerré tesz téged. Az ne zavarjon, hogy többen szavaztak a Fidesz ellen, csak az eloszlott a sok-sok ellenzékpárt között.
2018. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!