Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet a Fidesz kimagasló...

Mi lehet a Fidesz kimagasló népszerűségének az oka?

Figyelt kérdés
A magyaroknak tényleg ez kell? Én normális értékrendű embernek tartom magam, a szüleim rendesen felneveltek és megáll az eszem azon, hogy mit lehet így szeretni egy olyan párton, ami szándékosan megosztja az embereket, gyűlöletet szít és magyarok százezreit tartja mélyszegénységben. Most az én értékrendemmel van a baj vagy tényleg ennyire szuper párt ez a Fidesz?

2018. ápr. 9. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem a Fidesz népszerű, hanem a baloldal népszerűtlen ennyire.


A Fidesz gyalázatos dolgokat csinált de a baloldal még így sem tudta megszorongatni sem.

2018. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Az emberek hülyék/megvásárolhatók/megfenyegethetők/bepalizhatók.
2018. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Két okot látok rá. A szociknál jobbak, és ez sok embernek elég, mert nem látnak tovább a jobboldal-baloldal kérdésnél. A másik az idős és alacsonyabb társadalmi rétegekben található emberek manipulálhatósága. Elképesztő sokan megették a hazug propagandát, amit a médiában és a plakátokon toltak.

Az értelmiségi és fiatalabb korosztályban szinte biztos vagyok, hogy nem győztek. A környezetemben nagyon kevés emberről tudok, aki rájuk szavazott volna.

2018. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Én se értem kik ezek a rengeteg fidesz szavazó. Még a nagyszüleim is inkább MSZP-re szavaztak. Az utcán is káromkodnak az emberek a Fidesz miatt. Hihetetlen.. 😢
2018. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%

"tényleg ennyire szuper párt"

Ennyire!

Kár ezen filóznotok!

Az emberek nem a kockás füzetetek szerint szavaztak, ennyi!

Rá kell ébredni, hogy a szavazóknak vannak elveik, vannak érzelmeik és van tapasztalatuk a korábbi évekből!

És nem a fújsorosmigránskerítés miatt nyert a fidesz! Hanem az ellenzék miatt!

2018. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
2018. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
NINCS alternatíva.
2018. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Két alapvető, Római kor óta működő eszme miatt:

1. Oszd meg és uralkodj

2. Adj a népnek egy ellenséget és kedvedre irányíthatod


Az ellenzék szétaprózódott, a migráncsos riogatással pedig megvolt az ellenség is, így az is rájuk szavazott, aki ki nem állhatja őket, de fél a migránsáradattól.

2018. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem kimagasló a népszerűségük, nézzük meg a szavazatok számát. A választási törvény miatt kapnak kimagasló többséget a parlamentben, ennyi a titkuk.
2018. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az én nagyszüleim is MSZP-sek, mindig is azok voltak. A nagyon korlátolt nyugdíjasokból lesznek csak fideszesek esetleg.
2018. ápr. 9. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!