Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen embernek nézitek azt...

Milyen embernek nézitek azt az embert aki nem megy el szavazni?

Figyelt kérdés

Voltam régen ,most nem ugyanis belefásultam már,hogy mindig a politika minden ,és az utóbbi időben jöttek ám a politikai levelek,nagyon meguntam és nem mentem el.

Elmondtam ma egy barátomnak és azt mondta,hogy"olyan nincs" el kellett volna menni.

Tudtommal nem kötelező még mindenkinek menni szavazni,ez mindenki magánügye,ha valaki nem akar nem megy.


Azért azt megnézem majd,hogy ki nyerte meg aztán semmi több,nem érdekel a politika.


Azért tettem fel ezt a kérdést,hogy milyennek nézitek aki nem megy szavazni,mert már a barátom elítélt ezért és az jutott eszembe,hogy ez úgymond kis bűn,ha valaki nem szavaz és

kíváncsi vagyok az itteni emberek véleményére is.



2018. ápr. 8. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
téged nem érdekel az ország sorsa?
2018. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 már engem sem. :) a fidesz győzelem nyilvánvalónak tűnik, ha ők ezt akarják, hát legyen. Én lassan új országot keresek. :)
2018. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

Valamilyen szinten meg tudlak érteni, mert valóban gyomorforgató az egész politika, és igazából nincs olyan párt, akiben vakon meg lehetne bízni.

Viszont úgy gondolom, hogy mivel ennyi az összes beavatkozási lehetőségünk, élni kell vele, és a legjobb tudásunk szerint szavazni. Úgy gondolom, hogy aki nem ment szavazni, annak nincs joga panaszkodni. Ha nem élt a választás jogával, akkor fogadja el, ami van.

2018. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
Ásd el magad, hogy nem élsz a demokratikus joga adta választási lehetőségeddel. Szerintem ez nagyon ciki!
2018. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igazából meg tudlak érteni, én sem voltam az előző kettőn, bár ma elmentem azért szavazni egyet. Aztán majd kiderül.
2018. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Édes gyermekem, a demokrácia ugyanolyan része az is, hogy nem megy el szavazni valaki mert az ő véleménye az az egészről, most akkor ezt próbáld meg emészteni egy kicsit, rendben?
2018. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!