Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen embernek nézitek azt...

Milyen embernek nézitek azt az embert aki nem megy el szavazni?

Figyelt kérdés

Voltam régen ,most nem ugyanis belefásultam már,hogy mindig a politika minden ,és az utóbbi időben jöttek ám a politikai levelek,nagyon meguntam és nem mentem el.

Elmondtam ma egy barátomnak és azt mondta,hogy"olyan nincs" el kellett volna menni.

Tudtommal nem kötelező még mindenkinek menni szavazni,ez mindenki magánügye,ha valaki nem akar nem megy.


Azért azt megnézem majd,hogy ki nyerte meg aztán semmi több,nem érdekel a politika.


Azért tettem fel ezt a kérdést,hogy milyennek nézitek aki nem megy szavazni,mert már a barátom elítélt ezért és az jutott eszembe,hogy ez úgymond kis bűn,ha valaki nem szavaz és

kíváncsi vagyok az itteni emberek véleményére is.



2018. ápr. 8. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Fideszesnek.
2018. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Közömbösnek.
2018. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hú de gyors válasz.

Legutóbb amúgy a fideszre szavaztam de egyébként nem erre vagyok kíváncsi,hogy fideszes embernek vagy mszp-snek.

2018. ápr. 8. 19:44
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanolyan embernek, mint bárki mást. Emiatt nem lesz se több, se kevesebb.
2018. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Adom...

Én sem értem, miért nem mennek el az emberek. Nem kifogás, az életed következő négy évéről van szó. Azt megértem, ha valaki beteg stb.

2018. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Mint a 4-es...
2018. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján ítélem meg az embereket, hogy kire szavaznak/nem szavaznak. A legtöbb ismerősöm, akik ugyanarra a pártra szavaznak mint én egyáltalán nem szimpatikusok nekem, míg egy csomó olyannal nagyon jóban vagyok, akik más pártra szavaznak, vagy nem szavaznak. A szavazás jog, nem kötelezettség, mindenki úgy él vele, ahogy akar, legalábbis egy szabad országban ez így zajlik. Valódi barátságok nem mennek szét a politika miatt 70-es IQ fölött legalábbis biztos nem.
2018. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze ettől függetlenül jobb lett volna ha elmész, függetlenül attól, hogy kire szavazol.
2018. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:D Más kérdésemre nem jött ennyi válasz nem,hogy 5 perc alatt,egy nap alatt sem.
2018. ápr. 8. 19:46
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez is egyfajta véleménynyilvánítás, bár azért ennyi párt közül igazán találhat mindenki olyat, amivel legalább nagy vonalakban szimpatizál.
2018. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!