Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismerőseim többsége titkolja,...

Ismerőseim többsége titkolja, kire szavazott, miért kell szégyelni a saját véleményét az embernek?

Figyelt kérdés

#Szavazás 2018
2018. ápr. 8. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarnak vitatkozni vagy megítéltetni...
2018. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert a demokraták leugatják a fejüket, hogy nem arra szavaztak, amire ők.
2018. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mert még nem tudják, mi az eredmény. ha valamelyik ellenzékire szavaztak, de mégis marad a fidesz, akkor ciki lesz...és fordítva is ez a helyzet...
2018. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Mert mi olyan térítős, okosokodó nép vagyunk.

Tisztelet a kivételnek, ha elmondom, kire szavaztam (és el szoktam mondani, ha kérdezik, miért ne), nem érdekli őket, miért, jönnek azzal, hogy de... miért rossz a döntésem, miért válasszak mást, stb. Ezt akarják elkerülni (rólam meg lepereg, ezért nem titkolom)

2018. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert ahogy ezen az oldalon is látszik, a fideszes szavazókat (de legyen akármelyik másik párt) megbélyegzik, lenézik, lebirkázzák. Sok barátság ment már tönkre a politikai viták miatt.
2018. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen azért nem fogom elmondani, mert ott kitolnának velem. Mivel ők szavaztak x-re(gondolom), én meg y-re. Valahogy nem akarok szivatást.

Egy ismerősnél meg előkerülhet a képzeletbeli fejsze, amiért a másik másra mert szavazni.

2018. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Magánügy és teljesen bizalmas infó , ezt nem kötelező közölni . A reakciók kiszámíthatatlanok és esélyes felesleges balhé pofozkodás kitörése eltérő politikai nézetek miatt .
2018. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Demokratúrában nem meri senki hangoztatni. Az én ismerőseim közül például a közeli rokonok és családtagok is csak tegnap szólták el magukat véletlenül. Pedig nem pártszimpátia alapján ítéljük meg őket. De ez egy kisváros, és a közmunka, oktatási intézményben megmaradó állásért kell rettegnie mindenkinek, és a közintézményben nem egyszer előfordult az utóbbi években, hogy elküldtek teljes munkaidős dolgozót, és visszafoglalkoztatták közmunkásként...
2018. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb ezért:

Mai munkanapunk:

-Te kire szavazol?

-A Jobbikra, mert elég nagy a támogatottságuk

-De hülye vagy! Hát azok olyan nácik mint a régiek voltak, irtanák az embert


Ezt egy buta magyar mondta, azonban a cigányok is rögtön fajgyűlölőnek nézik azt aki azért választja a Jobbikot mert Ők a legesélyesebbek, ők meg örömmel hangoztatják hogy fideszre szavazok, amin meg sem lepődöm hisz cigányok pártjaként is emlegetik.

2018. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

- Te kire szavaztál?


- X pártra?


- Miért, nem érdekel a jövőd? Gyerekeid jövője? Nem érzed a bőrödön?


- De igen. Pont ezért szavaztam rájuk. Ezt és ezt tették, ezt és azt adtak.


- Szóval téged ilyen könnyű megvenni?

2018. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!