Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogy döntöttétek el kire...

Ti hogy döntöttétek el kire szavasztok?

Figyelt kérdés

Nem tudom azt sem, hogy elmenjek-e

Egy párt sem ígért semmi olyat ami érdekelne. Mikor Gyurcsány volt azt szidták, mikor Orbán őt Soha semmi sem jó. Ott a kétfarkú kutya viccesek de itt nálunk nincs jelöltjük.


2018. ápr. 7. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

Az isten verje meg, hogy szavazás előtti utolsó pillanatban tájékozódsz. Nem hiszem el, hogy nem fogja fel az a sok agyatlan, hogy a jobbikon, mszp-n esetleg lmp-n tök felesleges bármire is szavazni. Egyáltalán tisztába vagy a szavazás rendszerével? Két lapot fogsz kapni, nem pedig egyet, így a kétfarkúakra is küldheted a voksod, és ezzel bizonyíthatod a politikához való baromságod.

TEHÁT:


SZAVAZZ A NAGYOBB ELLENZÉKI PÁRTOK VALAMELYIKÉRE!!!!!!

2018. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Azért nem túl nehéz a döntés.

Adott a jelenlegi bűnszervezet, akik szeretnének hatalmon maradni és általában van egy valódi ellenzéki jelölt a körzetekben. Egyéniben így el is dőlt, hogy kire.

Listán arra az ellenzékire, akit legjobban kedvelsz. Esetleg lehet szempont egy biztos befutó megjelölése, hogy semmiképp se vesszen el a szavazatod.

A világ egy kis részét kaptad meg a szavazati jogoddal, te döntöd el, mi legyen vele...

2018. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értek hozzá, sosem érdekel nem is szavaztam idáig.De idén elakarok. Gondoltam eldöntöm most, de köszi a segítséget hogy két lap lesz :)
2018. ápr. 7. 23:22
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Szavazz az MKKP-re ha az szimpatikus! Ne mások véleménye érdekeljen!
2018. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Akkor Menj el a jobbikra szavazni hiszen ők a legesélyesebbek a kormányváltásra!!
2018. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Elleneztem a jobbiknak azt a programját, hogy 8 általános alatt ne lehessen szavazni, de úgylátom mégis szükséges.

Minek akarsz elmenni szavazni, ha még a választás alapjaival sem vagy tisztába a választás előtt 8 órával?

2018. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Én is az előttem szólókkal értek egyet! Örülök, hogy most szavazni mész :)
2018. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Ehhez hasonló felelős emberekre van szükségünk az ország jövőjét illetően. Véletlenül se maradj otthon, szükségünk van a te szakértelmedre!
2018. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Először az LMP-re akartam szavazni, szimpatikus Szél Bernadett, aztán a dk-ra akartam mert egy régi jó ismerősöm köztük van. Végül belattam , hogy fontos hogy Orbán elhuzzon, ezért a Jobbikra szavazom, mert ők a legerosebb ellenzéki párt.


Egy 20 éves először szavazó lány.

2018. ápr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Ellopnak 1000 dénár megtermelt nemzeti össztermékből 240 dénárt. Ebből 5 dénárt visszaosztanak a nyugdíjasoknak és másik 2-t a többi állampolgárnak. Akinek ez bejön, az a Fideszre szavaz, akinek nem, az valamelyik ellenzéki pártra.

(Lehet lepontozni fizetett Fidesz-birkák, hajrá!)

2018. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!