Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az gáz, ha nem megyek el...

Az gáz, ha nem megyek el szavazni?

Figyelt kérdés

Nem azért nem megyek, mert telibesz*rom az egészet, hanem mert úgy érzem, hogy jelenleg nincs egy olyan párt sem, amelyiknek valóban lehetne hinni, és amelyiknek egyetértek a törekvéseivel. Mindegyik párt csak ígérget, szapulja a többi pártot, és konkrétan idiótáknak nézik a választópolgárokat. Tudom, hogy fontos lenne elmenni, hogy változtassunk a helyzeten, de egyszerűen nem érzem azt, hogy bármiféle változást el lehetne érni jelenleg.

Nagyon sokat vívódtam ezen , de egyszerűen úgy érzem, bárkire is adnám le a voksomat, az rossz döntés lenne. Ez lenne az első alkalom, hogy szavazhatok, és régebben nagyon vártam, mikor leszek 18, hogy szavazhassak, de egyszerűen most úgy érzem, egyik pártra sem akarok szavazni. :/



2018. ápr. 7. 16:28
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Na, végül elmentem. :)
2018. ápr. 8. 13:08
 22/23 anonim ***** válasza:
Király
2018. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért csodálkozol az összeveszésen? Ez a napiparancs. "Ha nem fogadod el a véleményemet, egy gazember nemzetietlen, gerinctelen senki vagy". Nem tudtad? Pedig a prominensek elég sokszor mondják.
2018. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!