Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz holnap valamilyen meglepe...

Lesz holnap valamilyen meglepetés szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepet a mai nap. Vendégségbe voltam egy nagy családnál, ők nagyon véres szájú fideszesek voltak, Orbán fénykép kitették mindig, Viktoros kulcstartót hordtak stb.

Ma beszélgettünk és nem Fideszre fognak szavazni, mert nagyon csalódtak benne.....El kezdtem gondolkodni, hogy mi lesz holnap, lehet bármi meglepetés?


2018. ápr. 7. 14:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Rájössz, hogy a mikulás nem létezik.
2018. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Holnap végre tavaszias idő lesz, 20°C fölötti délutáni hőmérséklettel, eső nélkül. Ilyen vasárnap legutoljára tavaly szeptemberben volt.

Számomra ez a meglepetés.

2018. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Örülnék meglepetésnek, de túl realista vagyok, hogy higgyek is benne. Szóval szerintem nem lesz.
2018. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem lehet!

Amiket hallotok statisztikak mind mind jobboldali portalok hozzak le.

Nagy kamu hogy a fidesz a legerosebb. Sok idos ember szavaz rajuk igen. De en pl 21 eves vagyok es elso szavazo. Rolam pl senki nem tudna megmondani kire szavazok. Parom is igy van. Tehat lehetnek meglepetesek igen!

Jobbikra szavazok egyebkent listan is es egyeniben is.

2018. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem sok esélye van Magyarországnak. :(
2018. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Azert valamilyen meglepetest remelek, ha a fidesz gyoz is nem lesz tul nagy gyozelem es most ez is vmi!
2018. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem csak arra meglepetésre gondolok hogy Fidesz győzelem vagy nem, hanem bármilyen más meglepetésre is, például a Kétfarkú Kutya Párt bekerül a parlamentbe vagy bármilyen egyéb meglepetés Szerintetek lesz?
2018. ápr. 7. 14:51
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
JOBBIKra fogok szavazni 2x!
2018. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
3 millió nyugdíjas meg 1 millió román ukrán szerb simán megszavazza a fityeszt. Ezzel szemben ott van a szűk értelmiségi réteg meg az 1 millió nyugaton élő akiknek a szavazását ellehetetlenítik. Szóval sima ügy megint. Egyedül a 2/3 van veszélyben.
2018. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Az én környezetemben rengetegen olyan ember van, akik korábban a fideszre szavaztak, idén azonban már nem fognak rájuk, illetve a munkámból adódóan sok emberrel volt lehetőségem beszélgetni az ország minden részéből és meglepően tapasztaltam, hogy mennyien elégedetlenek a jelenlegi kormánnyal (idősebb korosztályból is!). Úgyhogy én kíváncsian várom, mit hoz a holnap, szerintem lesznek meglepetések.
2018. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!