Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szavaztok? Én kire szavazza...

Ti szavaztok? Én kire szavazzak? (Tanácstalan vagyok! Help)

Figyelt kérdés

Közszereplők, az ismerősök, a média, rengeteg kis videóban azt akarják, hogy szavazzunk. De még is kire lehetne? Nincs egy értelmes párt, és nincs olyan párt amelyikkel tudok azonosulni. (talán a Jobbikkal egy kicsit.)

De ha nem megyek el szavazni akkor a lelkiismeretem bánt hogy nem szavaztam hogy változást akarok de arra sem vettem a fáradságot, hogy elmenjek szavazni. Sok embert változást akar, de szavazni már nem megy el.

MSZP-re akkor se szavaznék ha tarkómhoz nyomják a fegyvert!

FIDESZ-re sem akarom oda adni az (X)-emet.

LMP meg szóba se jöhet.

DK-ról meg jobb ha nem is beszélgetünk.

Egyedül talán a Jobbik ahova bedurrantanám az (x)-et. De!

Attól félek, hogy iszonyatosan rossz döntést hozok és lehet a Jobbiknál még a Fidesz is jobb!?

Ti kire szavaztok és miért?



2018. ápr. 7. 07:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9%

Én a Fideszre fogok.

A Jobbik már teljesen más képvisel mint régen, sokan elpártoltak tőlük..ezek után mi a garancia hogy nem csinálnának a szájukból seg*et és nem engednék be a migránsokat?

Vonának már egy szavát se hiszem el.


A Fideszről rengeteg hazugságot terjesztenek, nem kell mindent elhinni.

Sok jó dolgot tettek: csok, gyes 3 évig, adókedvezmény, deviza és euro hitelek forintosítása, rezsicsökkentés, szakmunkás minimálbért ők emelték meg legtöbbször, tanároknak is jól megemelték a fizujáT, eg.ügyben is,háziorvosi praxis emelése, több az óvoda mivel kötelezővé tették 3 éves kortól az oviba járást, új bölcsődék jöttek létre, a nők 40 év után elmehetnek nyugdíjba, rezsicsökkentés, a nyugdíjasoknak utalvány, visszafizették az IMF HITELT, 1-9 osztályig ingyenes a tankönyv, sokkal több gyerek kap ingyen étkezést a szünetekben is, sok új munkahely jön létre, aki ezt cáfolja nem néz híradót, ingyenes az első nyelvvizsga, és még sorolhatnám...ha érdekel folytatom :)


DE A LEGFONTOSABB! ÍGY MARADHAT BIZTONSÁGBAN AZ ORSZÁG, IDE NE JÖJJENEK MIGRÁNSOK!!


Egyébként MINDENKI GONDOLKOZZON! Nem tudhatjátok a Jobbik kivel állna össze...nagy a kockázat, azt se tudjuk ki kivel van és titokban kivel paktált le!!!

2018. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
MIÉP-re
2018. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
#11! Nagyon felszínesen látod a Fideszt!! Fele sem igaz!!!
2018. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg! A döntés a tied. Ha nem tudsz dönteni,akkor csináld ugyanezt a szavazófülkében,de egy a lényeg,ne más véleményére halgass,mert akkor az már nem a te szavazatod.Nem tudom mennyi idős vagy,de reggel felötözöl és elindulsz. Amíg elérsz a szavazófülkéig,tudni fogod a választ,ha nem,áthúzod a papírt,az is egy szavazat.
2018. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

11-es... Amit írsz, az pontosan az a felfogás, ami pl É-Korea népét jellemzi. Ott az elszigeteltség (és az anno háborús félig-meddig megmaradt háborús emlékek) miatt a mai napig azzal tudja fenntartja a rezsimet a "vezető", hogy megvédi a népet Amerikától.... Ezért cserébe eltűrnek BÁRMIT....érdemes lenne ezen gondolkodni és észjez térni.

Az meg, hogy a Jobbik változott: rájöttem, hogy egy radikális mizgalom sem válhat kormányzó hatalommá.... Ezt fel kellene tudni fogni a "híveknek" is!

2018. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

*azzal a demagóg dumával, hogy megvédi őket az USA-tól...

(pontosabban)

2018. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%
Eszméletlen, hogy a média mennyire befolyásolja az emberek gondolkodását. #11 utánaolvástál más programoknak is? Tudod, hogy SENKI nem bontaná le a hőn áhított kerítést?
2018. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 felkelhetetle ***** válasza:
100%

Jobbikra szavaztam, szerintem nem bánom meg. Mondjuk az eléggé leszűkítette nálam, hogy olyan pártra nem szavazok, akik felelősek az elmúlt 20 év politikájáért. Ez a te privát döntésed.

U.I: Nem szeretnélek befolyásolni, de tényleg ne a Fideszre szavazz. :(

2018. ápr. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18%
VONA EGY HAZAÁRULÓ !!
2018. ápr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Fideszre csak akkor szavazz, ha azt szeretnéd, hogy még több Mészáros Lőrinc és még több focistadion legyen az országban!
2018. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!