Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szavaztok? Én kire szavazza...

Ti szavaztok? Én kire szavazzak? (Tanácstalan vagyok! Help)

Figyelt kérdés

Közszereplők, az ismerősök, a média, rengeteg kis videóban azt akarják, hogy szavazzunk. De még is kire lehetne? Nincs egy értelmes párt, és nincs olyan párt amelyikkel tudok azonosulni. (talán a Jobbikkal egy kicsit.)

De ha nem megyek el szavazni akkor a lelkiismeretem bánt hogy nem szavaztam hogy változást akarok de arra sem vettem a fáradságot, hogy elmenjek szavazni. Sok embert változást akar, de szavazni már nem megy el.

MSZP-re akkor se szavaznék ha tarkómhoz nyomják a fegyvert!

FIDESZ-re sem akarom oda adni az (X)-emet.

LMP meg szóba se jöhet.

DK-ról meg jobb ha nem is beszélgetünk.

Egyedül talán a Jobbik ahova bedurrantanám az (x)-et. De!

Attól félek, hogy iszonyatosan rossz döntést hozok és lehet a Jobbiknál még a Fidesz is jobb!?

Ti kire szavaztok és miért?



2018. ápr. 7. 07:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Fideszre ne szavazz és kész. Ha esik, ha fúj.

Megmondták már rengetegen: egyéniben szavazz a választókerületed legfőbb esélyesére, listáson pedig amire akarsz.

2018. ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Békében élsz? Akkor dönts!
2018. ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%

Stabil országban élünk. Nincsenek no - go zónák (ja, máshol sincsenek, elfelejtettem), munkaerőhiány van, nőnek a bérek.


Biztos, hogy mindenáron változtatni kell?

2018. ápr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Ne mszmp utód pártra, tehát ne a fideszre, maszopra, vag dk-ra. Így 70 év után ki kée próbálni végre egy nem komcsi pártot. Talán jobb lenne.
2018. ápr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%
Szevasz, Help! Szavazz, akire akarsz!! Én nem szavazok, mert minden politikus jelenleg erkölcstelen!!!
2018. ápr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
Én a FIDESZ-t javallanám erkölcstelensége,nepotizmusa ellenére.A törökkel és irániakkal haverkodó muszlim Vonát,a szemkilövető,infantilis,Lipót szökevény Fletót és a többi nyerni akaró neve nincs kínlódót inkább hagyjuk...
2018. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
#6 a törökök nagy, haverja éppen a felcsúti KISZ titkár, erdogan egyenesen a példaképe. És a többi félázsiai diktatúrát is nagyon kedveli.
2018. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem akarsz polgárháborút és magyart a magyar ellen hergelő közéletet, akkor nem a Fideszre.
2018. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Szavazz a Jobbikra! Olvasgass bele a programjába. :)

De ha mégsem szimpi, lehetőleg ne a Fideszre szavazz.

2018. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Épp nagymamámmal beszélgettem....Kérdezte kire szavazok: én egyéniben jobbikos jelöltre, listán a momentumra (szerintem ha valaki, ők megérdemelnék, hogy bejussanak). Alapvetően inkább baloldalinak tartom magam, de ez a mai baloldal, ezek a szétvert kitartott banda tehet arról, hogy most mindennél fontosabbá vált, hogy ne erősödhessen tovább a fidesz... A mocskolódáson kívül semmi értelmeset nem tesznek. Összecsapott, üres, se-füle se farka ígérgetések (a párbeszéd programjának egyik pontja pl a szavazó korhatár levitele 16! évre...WTF??)

Ezzel együtt mindkét párt programja szimpatikus, a jobbiknál külön tetszik, hogy az egészségügyet az alapellátás szi tjétől indulva akarja ráncba szedni, nem szimpla ezt emelek azt emelek dumája van, hanem PROGRAMJA.

Remélem nem fogom megbánni a voksaimat.

Ha nem vagy elkötelezett, de nem tetszik ami történik, akkor szavazz egy erős/erősebb ellenzékre (most attól függetlenül akár, amit leírtam).

És amiért mamámat szóba hoztam: visszakérdeztem. Hát, ő fideszre...kire szavazzon másra? Mondtam neki, mama, inkább akkor senkire se....

Az pedig, hogy soros/kerítés/bevándorlók/másislop.... Az az eszméletlen tékozlás, és teljhatalom, ami most megy, az tarthatatlan. Az, hogy minden jelentős sajtóorgánum nem hogy jobb oldali, hanem egyenesen fideszes, és nagyon kemény pártpropagandát nyom egy tragikus jövőképet vetít előre.

Az, hogy a fiatal, a szakképzett és az értelmes elmegy az országból, talán rövidtávon magasabb bérekez okoz, de hosszútávon hatalmas leépülést és lemaradást okoz az országnak. Az, hogy az oktatást leépítik az ország katasztrófáját fogja hozni (egyetem bezárás, KLIK rendszerek, fejlesztetlen iskolák, tanári pálya az ellenőrzések, adminisztrációk miatt ellehetetlenül és utánpótlás nélkül marad).

Szomorú, hogy az emberek ezt nem látják (látják be), és az eltereléshez elég egy jól nyomatott propaganda.

2018. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!