Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2 nap múlva szavazás, és még...

2 nap múlva szavazás, és még mindig fogalmam sincs arról, hogy kire szavazzak, vagy hogy elmenjek-e egyáltalán. Ti kire szavaztok, és miért?

Figyelt kérdés

Indokolja meg.

Fidesz-normális embernek nem kell elmagyarázni szerintem, hogy miért egy fos maffiapárt

Jobbik-totális identitászavar, szerintem a választás után szét is hullik (talán több kisebb pártra) a belső ellentétek miatt

mszp-örök élet, ingyen sör, végtelen élet és végtelen nyugdíj, csak ők komolyan is gondolják a kkp-al ellentétben, nem változott semmit ez sem, Karácsony tenyérbemászó nekem

momentum-túl fiatalok, tapasztalatlanok, nem szimpi az a gyerek sem

lmp-feminista, libsi, zöld maszlag

Együtt, DK-ezek ilyen mszp, szdsz szufficit pártok

Miép-primitív szar


Van még több, de azokat meg nagyon nem is ismerem, a kkp tudom, hogy poén párt.


Sokan mondják, hogy ha nem szavazok, akkor is a fideszt támogatom, de melyik hígfosra szavazzak?



2018. ápr. 6. 00:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%

Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy nem megyek el szavazni.

Ha csak a saját dolgaimra, munkámra, családomra stb koncentrálok, az egészből, hogy ki kormányoz és hogyan észre se veszek semmit.

2018. ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Én a helyedben az LMP-re szavaznék, mert nem égette meg magát, mert fiatalos, mert zöld meg hiteles. Őket a Jobbik is el tudja fogadni, és ez elengedhetetlen a koalícióhoz.
2018. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

Meg tudlak érteni, én már hetek óta ezen kattogok.:D Pocsék a felhozatal.

Egyéniben már eldöntöttem, hogy a jobbikos jelöltre szavazok, mert ő a legesélyesebb ellenzéki. Nekem amúgy a Momentum a legszimpatikusabb, de esélyes hogy kidobott szavazat lenne.

2018. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

1-es: szerintem nagyon égő hogy nem mész el szavazni!

Persze ha a Fideszre szavaznál, akkor hagyd a francba, ne strapáld magad!

2018. ápr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Már Morvai Krisztina is kiábrándult a Jobbik-ból

https://www.youtube.com/watch?v=Uqj2E4SLO3I


Bár kérdés, hogy a zsidózó, betyársereges, gárdás jobbik mennyivel volt jobb...


Nem megyek el szavazni szerintem én sem.

2018. ápr. 6. 01:03
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Menj és szavazz le az LMP-re. Úgysem ők fognak hatalomra kerülni, de legalább a Fideszt és az MSZP-t is gyengíted.
2018. ápr. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

1. írta meg a legjobban és ő égő?:D


A hétköznapi ember számára teljesen mindegy hogy kik játszanak a nagycirkuszban.

2018. ápr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%

Én a Jobbikra, mert engem sikerült meggyőzön Vona arról, hogy tisztességes ember és törődik a nemzettel és az országgal, illetve mert még anno 14-ben az ő programjuk tetszett legjobban (bár a mostani jobb szerintem).


Mondjuk hanem nyernek, akkor Vona lemondása után én sem tartok kizártnak egy pártszakadást (de ki tudja, lehet nem fognak hangoskodni a radikálisok és minden gond nélkül újraválasszák).

2018. ápr. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy Morvait megvette a Fidesz, és azóta megállás nélkül hazudik (ilyen ordító hülyeségeket, hogy összeállnak Gyurcsánnyal, meg a baloldallal, amikor a Jobbik volt az egyetlen aki nem ült le velük tárgyalni és nem vett részt a visszalépősdiben).
2018. ápr. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Én már régóta Jobbik szavazó vagyok. Nem mindenben értek egyet velük, de baromi sok dologban igen. Voltak/vannak suttyó mód megnyilvánuló politikusaik, de ilyen barmok minden pártban akadnak. A többségük értelmesen érvel és nem annyiból áll a politizálásuk, hogy a másikat dedós módjára pocskondiázzák, kiforgatják és utána adják az értetlent (igen, ez a Fidesz taktikája). Vona (és a Jobbik)ellen amúgy egy ideje masszív lejárató kampány megy, de ez is annyira szánalmasan óvodás szinten, hogy az valami elképesztő, persze biztos sokan beszopják majd...


Ja, régen állandóan a rasszizmussal jött mindenki, hogy n..i párt és hasonlók, mert pl. a cigánykérdésben rendet akarnak tenni. (Most komolyan, aki a primitív ingyenélő bűnözőket-cigányság jelentős része, nyilván nem mind- nem gyűlöli és nem háborítja föl a rengeteg segély, amit ezek kapnak a semmire,azzal valami nem stimmel.) Rasszista Jobbik, pfej. Persze abból nem jött át semmi, amit Vona is többször hangsúlyozott, hogy aki cigány, de törvénytisztelő és a magyar normák szerint él, azzal az ég világon semmi problémájuk nincs! Ezt már nehéz értelmezni! :D


Amúgy meg Vonának vannak ilyen klasszikus megmozdulásai:

https://www.youtube.com/watch?v=ZSuBrX5Xckk



Szerintem szavazz vagy a Jobbikra vagy az LMP-re, ennél a pofátlan tolvaj Fidesz bandánál csak jobbak lehetnek. Mszp-t kerld, mint a pestist, rég leszerepeltek, töketlen banda.

2018. ápr. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!