Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2 nap múlva szavazás, és még...

2 nap múlva szavazás, és még mindig fogalmam sincs arról, hogy kire szavazzak, vagy hogy elmenjek-e egyáltalán. Ti kire szavaztok, és miért?

Figyelt kérdés

Indokolja meg.

Fidesz-normális embernek nem kell elmagyarázni szerintem, hogy miért egy fos maffiapárt

Jobbik-totális identitászavar, szerintem a választás után szét is hullik (talán több kisebb pártra) a belső ellentétek miatt

mszp-örök élet, ingyen sör, végtelen élet és végtelen nyugdíj, csak ők komolyan is gondolják a kkp-al ellentétben, nem változott semmit ez sem, Karácsony tenyérbemászó nekem

momentum-túl fiatalok, tapasztalatlanok, nem szimpi az a gyerek sem

lmp-feminista, libsi, zöld maszlag

Együtt, DK-ezek ilyen mszp, szdsz szufficit pártok

Miép-primitív szar


Van még több, de azokat meg nagyon nem is ismerem, a kkp tudom, hogy poén párt.


Sokan mondják, hogy ha nem szavazok, akkor is a fideszt támogatom, de melyik hígfosra szavazzak?



2018. ápr. 6. 00:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kimaradt: A kutyapárt viccnek jó, de a humor kevés a kormányzáshoz. :D
2018. ápr. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

kétfarú kutyapártot megnézném mit csinál 4 évig a parlamentbe már csak a poén kedvéért, biztos tele lenne a youtube velük

Bár szerintem esélytelen az 5%


# 11


Voltak ennél durvábbak is:


https://www.youtube.com/watch?v=7cSmIrgZ4-M

2018. ápr. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%

13

Jaj, ez a Puzsér nem bír nyugton maradni. :D


Mekkora fordulat lenne, ha a kutyapárt mondjuk 10%-ot szerezne. :D

2018. ápr. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Nézd, ha mindegyiket utálod, ne szavazz senkire, hiszen akkor neked tökmindegy, mi lesz az eredmény.
2018. ápr. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%
Illetve, bármelyik parlamentbe jutásra esélyes pártra, ha nem is tetszik egyik sem, viszont esetleg 2/3-ot sem szeretnél.
2018. ápr. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Jobbik szavazóknak:


[link]


[link]

2018. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Aha, igen, egy fityisz pénzelte oldalon egyértelmű hogy nem jókat írnak a fityiszen kívüli pártokról. :D :D
2018. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A tények azok tények,mindegy melyik oldalon jelennek meg.Pl.arról hangfelvétel van,hogy a Jobbikos Janiczak Dávid hogy beszélt Bézsenyi Bernadettel. Erről pl.itt is olvashatsz:


[link]


Persze tudom,hogy megy a sárdobálás is az egyes pártok között,de azért jó kívülről is megvizsgálni egy szimpatikus pártot. A google-el többféle oldalt lehet találni ami beszámol a vesztegetési ügyekről. Nem jó mindent csont nélkül elhinni,de az sem ha átesünk a másik oldalra és mindent csupa rágalomnak tekintünk,akkor is ha lehet benne igazság.

2018. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
"Voltak/vannak suttyó mód megnyilvánuló politikusaik, de ilyen barmok minden pártban akadnak. "
2018. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

16# Az egyik link nem jó, a másikkal meg rengeteg probléma van, 1. ha utána néztél volna tudnád, hogy erős túlzás azt az esetet vesztegetésnek hívni, 2. az is hatalmas baromság, hogy a Jobbiknak ne lenne Simicska nélkül 600.000 forintja, 3. a nyomozó hatóság el fogja dönteni, de úgy tudom, hogy ez egy komoly ajánlat esetében se lett volna törvénytelen + Ne csináljuk már úgy, mintha a vesztegetés (főleg ha abból senkinek nem történik kára) összemérhető lenne az ezer milliárdok ellopásával.


Egyébként meg semmit nem fogsz elérni a Jobbikos szavazóknál, csak ha Vonára sikerül valami nagyon csúnya dolgot rábizonyítani. (Amire lássuk be kevés az esély, sorra nyeri a sajtópereket már így is.)

2018. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!