Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az istenre kap Vona Gábor...

Mi az istenre kap Vona Gábor bruttó 1.2 millió Ft-ot?

Figyelt kérdés

Jobbikos vagyok, támogatom a pártot, bírom Vonát, stb, de ezt nem értem és nem is értek vele egyet.


Bruttó tiszteletdíj

642 338 Ft


Választókerületi pótlék

649 320


Valaki magyarázza már el, hogy ez hogy is van. nem is kormánypárt, nem nyert sehol sem mint egyéni. Nem ágom.


Orbánnak is töredéke a fizuja ennek. Még a novák előd is többet kap kb mint orbán.


nem vágom.


2010. jún. 11. 18:42
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
egyedi szoc probléma, hogy e nem hiszed ezt el.
2010. jún. 16. 16:16
 32/32 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis megérdemli. Hányszor törte a nyakár értünk? Viselte el a nyivános megaláztatást? Hányszor fújták arcon gázspérvel..és még sorolhatnám. Továbbá tényleg értünk vannak Maygarokért.


Én elhiszem, hogy itt már sokan rigolyások lettetek az elmúlt évektől és mindenkinek az agyában automatikusan következik, hogy == Ha valaki politikus akkor már nem érdemli meg a jó fizetést. Pedig ez nem így van. ha tényleg teszi a dolgát akkor miért ne! És ha valaki, hát akkor Vonáék bizonyítottak és bizonyítanak is folyamatosan. Egymás után hozzák az áldozatokat. Megérdemlik.

2010. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!