Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az istenre kap Vona Gábor...

Mi az istenre kap Vona Gábor bruttó 1.2 millió Ft-ot?

Figyelt kérdés

Jobbikos vagyok, támogatom a pártot, bírom Vonát, stb, de ezt nem értem és nem is értek vele egyet.


Bruttó tiszteletdíj

642 338 Ft


Választókerületi pótlék

649 320


Valaki magyarázza már el, hogy ez hogy is van. nem is kormánypárt, nem nyert sehol sem mint egyéni. Nem ágom.


Orbánnak is töredéke a fizuja ennek. Még a novák előd is többet kap kb mint orbán.


nem vágom.


2010. jún. 11. 18:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
77%
Te tényleg beveszed azt a dumát hogy Bajnai 1 Ftért vállalta? Még ha igaz is, nincs neki jelentősége +1 vagy 2 milliónak, semmit nem jelent a többszázmilliójához képest. Csak Vonának mondjuk nincs egy rakás offshore cége, ahová kimentheti a vagyonát, plussz még fizet is neki...
2010. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
78%
Most mondjon le a fizetéséről, mert érdekli az ország sorsa? Valamiből meg kell élni és az ember arra törekszik, hogy a leg kézenfekvőbb módon, nem tesz senkit tönkre vele így nincs ezzel semmi baj.
2010. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
84%

Bajnai 3 havi végkielégítéssel (4milka) távozott.Gondolom az nem zavar téged.


Mellesleg ezek a fizuk európai viszonylatban nevetségesnek tűnnek, 3000 eurót egy jobb mérnök simán megkap Nyugat-Európában.Akkor képzeld el a parlamenti képviselők mmenyit kaphatnak.


Mondjuk én Vonától nem sajnálom a pénzt, tényleg látni rajtuk hogy igyekeznek, jó nézni ahogy oltogatják a többieket.

2010. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
73%
Inkább azt mondjátok meg hogy az a sok kommunista mért van egyáltalán még benn a parlamentben?
2010. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
82%

Mert a gengszterváltáskor nem lettek akasztás közben főbelőve.

"MDF: a nyugodt erő"

Ugye ismerős ?


Hülye birkák hagytátok hogy a nyakunkon élősködjenek.Szívjuk is a levét 20 éve.

2010. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
20%

"Nézd meg azt a senkiházi LMP elnököt, eddig még semmit nem tett le az asztalra, a fogyatékos megjelenése nem is a parlamentbe való!"


Hát én nem tudom, Vona mivel csinált eddig többet mint Schiffer...(Jó, többet hőbörgött meg nagymagyarkodott....) Szerintem az LMP frakció jól működik, és eddig az elvárások szerint politizál. Valakit meg a külseje miatt így kritizálni igazán mély ostobaságra vall.

2010. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
13%
Vona is tökjó ám ^^ havi 1 millióért még arra se volt képes, hogy betolja magát a kettős állampolgárság szavazásra.
2010. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
79%
Ezeket a kamu számokat honnan vetted álruhás szoci barátom?
2010. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
nézd meg a parlament.hu -t te s.ggfej!
2010. jún. 12. 16:33
 20/32 anonim ***** válasza:
21%

"Ezeket a kamu számokat honnan vetted álruhás szoci barátom?"


Na, ismét egy lobbikos díszparaszt.

2010. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!