Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz pánikol?

A Fidesz pánikol?

Figyelt kérdés

Budapest tele van letépkedett, összefirkált Jobbik-os plakátokkal, az Origo már nem tud mit kitalálni Vonáról, azon sem csodálkoznék ha holnap azt írnák róla hogy gyerekeket eszik reggelire...


Nagyon tele van a pelenka Fideszéknél? Kínos lenne ha sok mutyi napvilágra kerülne???



2018. ápr. 4. 00:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Miért pánikolna ? Mit akarsz már a jobbikkal, alig van pár %-uk .
2018. ápr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Akkor miért nem tudnak úriemberként viselkedni? Főleg ha ennyire magabiztosak a győzelemben. Minek kell ennyit mocskolódni?


Persze lehet költői a kérdés, úriember nem sok van a pártban...

2018. ápr. 4. 00:29
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Nem pánikolnak, csak az ellenzék mocskos kampányára valahogy reflektálni kell


Ebben az országban az ellenzék gyűlölködik elsősorban.


A migráns "propaganda" meg azért kell, mert sok magyar apátiában van és nem érti mekkora veszély rejlik a bevándorlásban.


Ezért kell ennyire nyomni ezt a témát, hogy átüssék a magyarok ingerküszöbét vele.

2018. ápr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, én is hasonlóan érzem.
2018. ápr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Székesfehérváron élek, de itt is az összes Jobbikos plakát le van tépve. Én is néztem miért.

Szerintem is nagyon pánikol a Fidesz, mivel szét lopták az országot már ha kormányváltás lesz,lenne tuti dutyiba mennének és félnek.

2018. ápr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Persze hogy pánikol orbán. Neki nem a győzelem múlik április 8.-án hanem a szabadláb esélye.


Március 15: megfenyegette a nemzetet hogy elégtételt vesz aki nem bólogat neki


Nem sokkal később azt nyilatkozta orbán hogy 2000 embert figyeltet meg, amiben az a poén hogy kb semmilyen jogon nem figyeltethetnek meg.


Ez nem egy diktatúrára kezd hasonlítani? A miniszter nyíltan megfenyeget mindenkit aki nem fidesz szavazó és rettegésben is próbálja tartani őket hogy megfigyelés alatt állnak?


MENNIE KELL, ha nem megy lehet egy év múlva a Putyini Oroszországot fogjuk "demokráciának" tartani mert ott elviszik az ellenzéki képviselőt és koncepciós perben mennek a börtönbe életfogytiglan, itt már a koncepciós pereket sem fogják imitálni hanem csak a gödörbe lövik aki nem a fideszt követi, nem én mondtam "aki nincs velünk az ellenünk van"


Elhiszem én hogy a sok primitív fidesz szavazónak ez tetszene csak azt ne felejtsék el hogy holnap ők lehetnek az ellenség és ugyan úgy a gödörbe lövetheti orbán.

2018. ápr. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

"Nagyon tele van a pelenka Fideszéknél? Kínos lenne ha sok mutyi napvilágra kerülne???"


Már napvilágra került, sőt kimondottan nyíltan lopnak a közbeszerzésekkel már nem is tagadják. Alig mozdított valamit a népszerűségén

2018. ápr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Igen, annak ellenére, hogy elvileg ők a "favoritok", valóban van egy ilyen erzése az embernek.
2018. ápr. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

"Origo már nem tud mit kitalálni Vonáról"


Hát már pont elég ami kiderült Vonáról. Ámbár Vonát nem is nagyon látni a plakátokon, nagyon elutasított politikus, inkább nem mutogatják. Arra a kis időre minek, nem? Úgyis el lesz zavarva a választások után.


Az nem jutott még eszedbe, hogy csalódott Jobbik szavazók és mezei emberek tépik le a plakátokat?

2018. ápr. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

7: Én nem hiszek a közvéleménykutatóknak. Nagyon sokan félnek, féltik az egzisztenciájukat és nem merik felvállalni a párszimpátiájukat, sőt az is lehet, hogy sokan taktikából mondják csak a Fideszt.

Szerintem a valóságban 30% alatt vannak már, és valószínű hogy ezt ők is tudhatják, azért támadnak minden fronton ellenzékieket.

2018. ápr. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!