Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Neked mit jelent az, hogy...

Neked mit jelent az, hogy szélsőjobb?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
fasisztákat
2018. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Molyember ***** válasza:
35%
Beilleszkedési zavarokkal küszködő, rossz tanuló gyerekek, jellemzően problémás családból.
2018. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
A szebb jövőt!
2018. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Értelmetlen felsőbbrendű tudattal rendelkező hangos kisebbség, akiknek inkább segíteni kéne és nem ellökni.
2018. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem alapvetően sikertelen prolikat jelent, akik a rossz életkörülményeik okait megfoghatatlan entitásokban, háttérhatalmakban látják, illetve saját sikereik híján csak arra lehetnek "büszkék", hogy épp melyik ország határain belül pottyantak a világra. Akiknek egyetlen vígaszuk, hogy oké egy senki vagyok, de legalább fehér vagyok, nem zsidó és nem b..zi. És akkor vannak a szélsőjobbos politikusok, akik gátlástalanul kihasználják ezeket az embereket, hogy hatalomra jussanak.
2018. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nekem alapvetően sikertelen prolikat jelent, akik a rossz életkörülményeik okait megfoghatatlan entitásokban, háttérhatalmakban látják"


Nos, én elvileg szélsőjobb lennék - annak szoktak titulálni, én nemzeti - konzervatívnak nevezném magam, ha mindenáron nevet kell neki adni. Ismertem gazdag rózsadombi zsidó (!) családot, akik annó Csurka hívei voltak. Nem élek rossz életkörülmények között, anyám és feleségem is diplomás két nyelvvizsgával. Ketten havi nettó 1 millát megkeresünk egy erősebb hónapban, van egy 4 éves kislányuk, beszélek angolul, értek németül stb. Most vettem egy 7.5 milliós autót. Tavaly Madeirán nyaraltunk. Ennyire a periférián élünk.


"illetve saját sikereik híján csak arra lehetnek "büszkék", hogy épp melyik ország határain belül pottyantak a világra."


Téged lehet, hogy anyád csak úgy kipottyantott, én nem nevezném el egy gyerek születését - volt szerencsém a kislányom születésénél jelen lenni. És büszke vagyok, hogy magyar vagyok, a gyerekem is úgy nevelem. Legyen büszke, hazájához hű, de széles látókörű, nemzetközi műveltségű ember, aki soha nem felejti és nem szégyelli honnan jött.


"Akiknek egyetlen vígaszuk, hogy oké egy senki vagyok, de legalább fehér vagyok, nem zsidó és nem b..zi."


Vigasz. Rövid i - vel.


Na, én erre büszke vagyok, sikertelen lennék? Szerintem tök jó hogy nem vagyok .uzi. Ne örüljön az ember annak, hogy nem született egy ilyen súlyos defektussal? Hát én nagyon örülök.


"És akkor vannak a szélsőjobbos politikusok, akik gátlástalanul kihasználják ezeket az embereket, hogy hatalomra jussanak."


Pont a baloldal használ fel alantas érzelmeket, "fizessenek a gazdagok", mikor több milliárdos miniszterelnököt is adtak az országnak, 23 millió románnal riogatnak, "Orbáncigányoznak", határon túliak ellen uszítanak.


Épp te vagy egy korlátolt, épp te általánosítasz azzal, hogy aki ne balos vagy liberális, az szükségszerűen egy vesztes, akinek nem jött be az élet, műveletlen, tanulatlan és így éli ki a frusztrációját és egy ilyen hozzászólást tud kiböffenteni magából.

2018. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ember, mit jelent neked a szélsőjobboldaliság, ez a kérdés. Nekem azt jelenti, amit leírtam. Hogy jön ide, hogy hánymilliós autót veszel? Semmi értelme a hozzászólásodnak.
2018. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hatos válaszolótól érdekelne az, hogy őt a szélsőjobb mely része fogta meg, csak mert nem úgy beszél, mint egy tipikus radikális.
2018. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!