Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vidéken tényleg szinte mindenk...

Vidéken tényleg szinte mindenki fideszes, esetleg jobbikos?

Figyelt kérdés
Budapestiként ez számomra olyan furcsa, hiszen nekem speciel itt fideszes ismerősöm nincs is, jobbikosból akad egy-kettő, de a többség inkább valamelyik baloldalhoz kötődő párttal szimpatizál.
2018. ápr. 1. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A "szinte mindenki" eléggé tág fogalom.
2018. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Rossz körökben mozogsz.
2018. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg vidékiként az a fura, hogy mit lehet látni egy olyan pártban/pártokban, amelyik azt szajkózza, hogy a "migráció egy álprobléma", "nem lesz kvóta", vagy gumilövedékkel lövették a népet és adtak mellé egy jó kis megszorító csomagot?

Vagy minden fővárosi azt hiszi, hogy itt vidéken a fajelmélet szerint élünk? Ez így különösen vicces, főleg, hogy a fővárosiak több mint a fele vidéki gyökerű.

2018. ápr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Felénk nincs probléma a romákkal, túlnyomó többségük tisztességes, dolgozó ember, akad köztük tanár, művész, egyéb értelmiségi is. Egyáltalán nem ezért rühelljük a balosokat.:-) A nyugati határszél alapvetően a józan, mérsékelt jobboldalt támogatja, ebbe nem fér bele se a jobbik, se az MSZMP-utódpártok. '90-ben itt az MDF tarolt, 94-ben volt egy kis kisiklás, 98 óta a Fidesz a nyerő. Megjegyzem, ez a környék sem kultúrában, sem gazdasági szempontból nem marad el fikarcnyit sem a fővárostól, sőt...:-)
2018. ápr. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
meg embert esznek.
2018. ápr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor anyád ott lakik a határ melletti faluban, és pontosan tudod mit műveltek le ott a migránsok és izzadságban fürdesz éjszaka az aggodalomtól, akkor kicsit átértékeled a dolgokat.
2018. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Mehecske85 válasza:
53%
Kicsit elszomorító, hogy a vidékiekről azt hiszik, hogy mi mind agymosott fideszes szavazók vagyunk. Egész életemben ebben a Debrecen melletti kis városban éltem, mindig is a bal oldalra szavaztam, ahogy a családom többi tagja is. Orbán migránsgyűlölő politikájával egyáltalán nem értünk egyet, találkoztam már menekültekkel, amíg be nem zárták Debrecenben a menekült tábort, nem bántottak engem, nem akartak megerőszakolni sem. Élték az életüket, ahogy én is az enyémet. Amúgy sem akarnak ők Magyarországon maradni ahonnan még a magyarok is menekülnek lassan. Most én is gondolkodom, hogy el kéne hagyni az országot, de sajnos nagyon röghöz kötött vagyok és az öregedő szüleimet sem akarnám egyedül hagyni. Szóval itt vidéken most mi is nagyon el vagyunk keseredve az előző napok eseményei után. A választás napján azt hittük, végre vége lesz ennek az egésznek és egy nyugodt, békés országban élhetjük tovább az életünket, ahol nem a gyűlölet az úr és nem kell szégyellnünk, hogy magyarok vagyunk, kár hogy csalódnunk kellett. Még most is reménykedünk, hogy csak választási csalás volt az egész, mert nem akarjuk elhinni, hogy még négy olyan vagy még rosszabb év vár ránk mint az előző nyolc. Még annyit hozzáteszek főiskolát végeztem szociális területen és ezen a területen is dolgozom. A munkahelyemen is több a bal oldali érzelmű ember, mint az agymosott. Valamint az sem igaz, hogy nem jutunk hozzá itt vidéken a különböző médiákhoz. Itt csak esetleg néhány idős embernél van kilenc vagy hány adó. Itt is van kábel tv, internet, stb., aki akar az tud tájékozódni. A napokban a hír tv és az atv van műsoron nálam. Lehet hosszúra sikerült a válaszom és egy kicsit eltértem a kérdéstől, csak jelezni akartam, hogy itt sem mindenki fideszes és mi is hasonlóan érzünk, mint a budapestiek. Még annyi a nővérem Budán él tehát nagyjából belelátok a fővárosi életbe is.
2018. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!