Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Van itt olyan,...

Fideszesek! Van itt olyan, akinek az utóbbi pár hétben telt be a pohár, és ezért nem szavaz a Fideszre?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Fideszes vagyok mert az ellenzék nem ad normális hihető alternatívát! Fideszre is szavazok, nem a hazug ellenzékekre!! Sőt az egész család meg rengeteg ismerősöm is!
2018. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
50%
Mennyire sok a primitiv buta magyar
2018. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Épp ellenkezőleg. Nem akartam szavazni, a fideszre sem. De meggondoltam magam és rájuk fogok szavazni. Ennyi.
2018. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Milyen pohár?

Mikor Orbán Viktor a legnagyobb magyar!

Ö soha sem hazudik a népének!

Egy tisztességes,becsületes uriember!


Éljen a Fidesz örökkön örökké!

2018. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Ameddig csak élek Fidesz segnyaló leszek!
2018. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Jómagam eddig se kedveltem a viktátort de akadt egy-két kollégám aki naranködös volt.


Mikor megtudták nem mer kiállni egy vitára sem mert még ahhoz is gyáva elkezdtek érdeklődni ki lehet alternatíva.


Értelmesebb kollégával elmagyaráztuk neki hogy fidesz-mszp-dk-kdnp-n kívül mindegyik értelmes alternatíva hisz nem buktak meg sokadszor a kormányzásban és nem az mszmp csontvázai mint a fenti 4 párt.

2018. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
78%

#1,3,4

Remélem csak irónia.Mert ha nem akkor elkezdek félni,hogy ki mennyire jár utána a dolgoknak,és neki van szavazó joga :o

2018. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem szavazó joga, hanem szavazati joga.... Egyébként inkább hallgatom OV sorosozását, mint 1 percet bármely ellenzéki párt picsogásából.
2018. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
A fidesz szavazókat fel kell kötni.
2018. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5%

Nekem nem.

Gazdaság sokat erősödött, jó dolgokat tettek.

A migráns kérdés nehéz dió, nehéz lesz kezelni.

2018. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!