Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért nem oligarchizá...

A Fidesz miért nem oligarchizálta még a marihuána forgalmazását?

Figyelt kérdés
Annyira adja magát a dolog. Füves szelek fújnak már konzervatív országokban, republikánus államokban is. Egy haveri vagy Tiborcz-féle cég birtokolná a kizárólagos termelési és terjesztési jogokat, a cuccot értelemszerűen a Nemzeti Dohánybolt hálózatán keresztül árulnák. Ezek minden ellopható, haveri kézbe átjátszható forintért lehajolnak, hogyhogy egy évi sokmilliárdos biznisz nem kell nekik?

2018. márc. 25. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A dohány is elég szép hasznot hoz, minek kellene ehhez marihónalja.
2018. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

A marihuána az nem fér bele sem a Kádár-, sem pedig a Horthy-rendszerbe, sőt üldözendő, tehát a Fidesznek is az.

Amúgy én ismerek egy fideszes vezetőt személyesen és ő körülbelül máglyán égetné el a "mocskos drogosokat", ahogy ő hívja őket.

Ha rám hallgatsz, nem is reménykedsz olyasvalamiben, hogy a Fidesz majd legalizálja neked a marihuánát.

2018. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Egyrészt a dohány nem hasznot hoz, hanem adóbevételt, amit még el kell lopni. A fű esetében maga a gyártó és forgalmazó cég lenne az övék, ami patyolattiszta lóvé, közvetlenül és sunnyogás nélkül tehető zsebre.


Másrészt ilyen hülye kérdést, hogy akinek már sok van, annak miért kell több, még nem hallottam a politika rovatban.

2018. márc. 25. 22:40
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nem reménykedek semmiben, Németországban élek, és évente ha 2x szívok már sokat mondtam. Inkább nem értem a visszafogottságukat ebben az üzleti lehetőségben.


Az "elvek" felvetésen jót nevettem.

2018. márc. 25. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Sok volt a fű? Vagy éppen kevés? Mi ez a bolond kérdés?
2018. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Pedig tényleg elvekről van szó. Vagy ha úgy tetszik, akkor nevezheted nyugodtan dogmának is. Nem bánom.

Azt kell megértened, hogy ilyen téren is végtelenül betokosodottak és nem engednek belőle.

2018. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Belegondolva amúgy lehet, hogy tényleg igazad van az elvekkel. Ha egy ilyen egyszerű, és valószínűleg népszerű magas labdát kihagynak, annak valami mély oka van. És az biztos, hogy nem a pénz megvetése.
2018. márc. 25. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!