Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglepetésemre delegáltak...

Meglepetésemre delegáltak szavazatszámlálónak! Ezért mennyi juttatás jár?

Figyelt kérdés
Igazából fogalmam nincs, hogy miért én, és miért, mikor nem jelentkeztem, de elmegyek, mert fiatalként érdekel, hogy ez milyen belülről. Főleg, ha pénz is jár érte... :D

2018. márc. 23. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom 35 ezer forint.
2018. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tudok róla hogy csak úgy jelölnének előzetes jelentkezés nélkül...
2018. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A másik kívánalom, hogy csakis zsebtelen nadrágban kell ott lenni.:-))
2018. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki delegált, ha nem is jelentkeztél?
2018. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tényleg nem vágom ezt.

4 évvel ezelőtt jelentkeztem annak, de akkor ÁLLÍTÓLAG nem ért oda időben a nő leadni az adataim és nem lett belőle semmi. Kizárásos alapon innen fújhat a szél, de az érdekes, hogy 4 év alatt nem felejtettek el, valamint az, hogy most a hátam mögött rendezték ezt el idén.

2018. márc. 23. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint csak nem tudtad, hogy aki egyszer jelentkezik, azt attól kezdve számon tartják, és mindig megadják majd neki a lehetőséget (legalábbis akkor, ha az adott évben nincs elég friss jelentkező). Az már nekem is feltűnt, hogy vannak ismerős arcok a számlálóbizottsági tagok között (mármint olyanok, akiket sehonnan máshonnan nem ismerek, csak onnan, szóval amiatt ismerősek, hogy amikor választások vannak, akkor megint látom őket a bizottságban). Pl. az érettségi elnököket meg javítótanárokat is valahogy így verbuválják: elég egyszer jelentkezni, akkor felkerülsz egy listára, és attól kezdve tudnak róla, hogy rád elég jó eséllyel számíthatnak. Ez is biztos így megy, hogy ne kelljen minden egyes választáskor a nulláról kezdeni a szervezést.
2018. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!