Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 1 700 000 éves bevándorlóból...

1 700 000 éves bevándorlóból valóban csupán 51 dolgozik? A többit el kell tartani?

Figyelt kérdés

Az adatok szerint tavaly Németországba betelepült

1 700 000 ember. Ebből 300 000 emberről nyoma veszett. Összesen 51 migráns talált munkahelyet a többit el kell tartani.


11:00-nél mondja az adatokat dr.Drábik János https://www.youtube.com/watch?v=EqFWR4FQjlE


dr.Drábik komoly szaktekintély, könyveket ír, rovatvezető, publikál, előadásokat tart. Nagyon gyakran kritizálják a filozófiáját, de az adatokat amiket felsorakoztat még nem kötöttek bele. Én nem ismerem ezekat az adatokat, dborzasztó kevésnek tartom az 51 dolgozó embert az 1.7 millióból, ráadásul 300k ember kisett a rendszerből. Valóban ilyen kevesen dolgoznak ? Valóban el kell tartani a többit? Ha az ellenzék betelepítené a migránsokat elbírná a magyar gazdaság?


2018. márc. 18. 14:01
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
60%

Tőlem felsorolhatod az összes olyan könyvet, szerzőt, aki kritikus a multikultival szemben, én ott élek a közepén, és köszönjük szépen, de jól megvagyunk.


Ahol én lakom muzulmánok, feketék, lengyelek, angolok egymás között, és nincs probléma. Hogy lehet ez? Pedig megírták a könyvek, hogy milyen szörnyű! :( A műszakomba tartozik egy rakás muzulmán, meg bangladeshi, és semmmi baj velük, hogy lehet ez???? Biztos a szemét balliberálisok miatt van az egész, hogy ott, ahol példa van rá semmi baj sincs! DE megmondta X meg Y, a nyíltan bevándorlóellenes politikát folytató kormány is, hogy szar! Menj már a francba, szart se tudsz az egészről, csak okoskodsz itt.

2021. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

31

Mondom én, hogy Gipsz Jakab szalagmunkás szerint, minden akadémikus aki erről könyvet írt, hülye mint a segg. Ennél már csak az volt gyönyörűbb, amikor a hozzád hasonlók elküldték az anyjába Platónt meg Hérodotoszt, mert "gyűlöletből" filozofáltak vagy írtak le tényeket.

2021. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!