Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 1 700 000 éves bevándorlóból...

1 700 000 éves bevándorlóból valóban csupán 51 dolgozik? A többit el kell tartani?

Figyelt kérdés

Az adatok szerint tavaly Németországba betelepült

1 700 000 ember. Ebből 300 000 emberről nyoma veszett. Összesen 51 migráns talált munkahelyet a többit el kell tartani.


11:00-nél mondja az adatokat dr.Drábik János https://www.youtube.com/watch?v=EqFWR4FQjlE


dr.Drábik komoly szaktekintély, könyveket ír, rovatvezető, publikál, előadásokat tart. Nagyon gyakran kritizálják a filozófiáját, de az adatokat amiket felsorakoztat még nem kötöttek bele. Én nem ismerem ezekat az adatokat, dborzasztó kevésnek tartom az 51 dolgozó embert az 1.7 millióból, ráadásul 300k ember kisett a rendszerből. Valóban ilyen kevesen dolgoznak ? Valóban el kell tartani a többit? Ha az ellenzék betelepítené a migránsokat elbírná a magyar gazdaság?


2018. márc. 18. 14:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

20


Baromságot beszélsz. Ott van például Anglia, ahol mindenféle van, jó sok muzulmán is, egészen jól sikerült őket integrálni. Nekik nagyobb bajuk van a románnal meg mondjuk az akármilyen k-európai csőcselékkel.

2021. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

21

A britek integrációért felelős minisztere (Dame Louise Casey) erre pont rácáfolt. De gondolom ő is hülye.

2021. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Drabik hatalmas lexikális tudással rendelkezik.10-szer több tudással mint bármelyikünk.Nem értem miért kell lenézni
2021. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

22


Majd pont az a kormány fog érdekelni, aki nyíltan bevándorlóellenes politikát fojtat. Igen, hülye. Én éltem ott több, mint 10évig. Ismerem az emberek álláspontját. Semmi bajuk velük. De majd egy brexites nyominger banda fogja helyettük eldönteni

2021. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

23

Én élek ott, és az angolok többsége rohadtul utálja a pakisztániakat és az indiaiakat is a hülye életmódjuk miatt. Üdv Manchesterből.

2021. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Te nem ismered az angolok többségét 25ös.

Londonban semmi bajuk velük, nyugodtan írkálhatod a hülyeséged, nem lesz igaz.

2021. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

26

Nekem egy olyan ne szövegeljen, aki szerint az illetékes brit miniszter is hülye, mert nem az ő agymenéseit igazolja. Te akkor laksz Angliában, amikor én Akarattyán.

2021. febr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

27


Ez kb. tudod olyan, mintha azt mondanád,hogy "De hát Orbán Viktor szerint is rosszak a migráncsok!"""


Nem érted, igaz? Nem baj, csak nem tom minek vergődsz, ha durván nem vagy okos?


Streathamben lakom, ne vergődj, hülye gyökér.

2021. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

28

Gondolom akkor Dr Egedy Gergely is hülye (A multikulturalizmus dilemmái), Banks J. A (Handbook of research on multicultural education)is hülye, és Samuel Huntington is hülye (The Clash of Civilizations and the Remaking of World Order).

2021. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

28

Majdnem elfelejtettem, Póczik Szilveszter is hülye, hiába kriminológus-történész.

2021. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!