Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 1 700 000 éves bevándorlóból...

1 700 000 éves bevándorlóból valóban csupán 51 dolgozik? A többit el kell tartani?

Figyelt kérdés

Az adatok szerint tavaly Németországba betelepült

1 700 000 ember. Ebből 300 000 emberről nyoma veszett. Összesen 51 migráns talált munkahelyet a többit el kell tartani.


11:00-nél mondja az adatokat dr.Drábik János https://www.youtube.com/watch?v=EqFWR4FQjlE


dr.Drábik komoly szaktekintély, könyveket ír, rovatvezető, publikál, előadásokat tart. Nagyon gyakran kritizálják a filozófiáját, de az adatokat amiket felsorakoztat még nem kötöttek bele. Én nem ismerem ezekat az adatokat, dborzasztó kevésnek tartom az 51 dolgozó embert az 1.7 millióból, ráadásul 300k ember kisett a rendszerből. Valóban ilyen kevesen dolgoznak ? Valóban el kell tartani a többit? Ha az ellenzék betelepítené a migránsokat elbírná a magyar gazdaság?


2018. márc. 18. 14:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%

"1 700 000 éves bevándorlóból"

Na, bevándorolt a Hegylakó?

2018. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
43%
Természetesen nem.
2018. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
58%
Ne legyél már türelmetlen. Hát ők már nem is pihenhetnek? Mi vagy te rasszista? Elindultak szegények hogy elérjék az első biztonságos országot. Véletlenül tudatlanságukban több ilyenen is keresztülmentek mert elfelejtettek megálni. Véletlenül sikerült pont az egyik leggazdagabb országot elérniük most meg még ki se fujjhatják magukat?
2018. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
59%

1) Egy menedékkérőnek nincs munkavállalási joga fél-egy évig legalább


2) Egy menedékkérő nem dolgozni megy egy országba, hanem menedékért, úgyhogy tökéletesen irreleváns, hogy hány menekült dolgozik.


3) Menedékkérőket nem lehet telepíteni, csak menedéket nyújtani nekik.


4) Ha Orbánék korrupcióját elbírta eddig a gazdaság, párezer menedékkérő nem fog problémát jelenteni.

2018. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy baromság. Honnan szeditek ezt?

Unokatesóm Frankfurt közelében dolgozik egy zöldségcsomagoló gyárban és egy csomó migri van náluk, de a környéken amúgy egy csomó helyen dolgoznak migránsok.


Hogy lehet ilyen baromságokat mégis kitalálni?

2018. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%
na ja, a keleteurópai migráns dolgozik... de ő rézbőrűekre gondolt.
2018. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egy 1 700 000 éves bevándorló már tényleg ne dolgozzon.

Ebben a szép korban még egy migráncsot is megillet a nyugdíj!

2018. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Drazicc ***** válasza:
72%
Persze, hogy dolgoznak, az alvilágnak mindig kell munkaerő utánpótlás.
2019. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
60%

Ebben érdekes a 300 ezer eltünt is, azok akiknek nem fogadják el a kérelmüket, és csak úgy csavarognak, ezeknek egy kevés része keres fekete munkát, vagy eldobja a pappirjait és más órszágban keres "menedéket", de a legtöbb bűnözőnek szegődik, kamionokat rabol ki, üzemanyagot lop stb. közben megkivánja a szexet de még prosti se áll le az ilyennel ezért erőszakol stb...nem mondom, hogy mindegyik ezt csinálja de elég ha 1% is, az már 3000, és most keveset mondtam.

Árulja el nekem egy ilyen migráncssimogató, hogy miért lenne jó ezeket beengedni, vagy beimportálni, mert ha az ilyen migrancspártiaktól függne eltörőlnék az egéssz világon a határokat, és mindenki oda menne ahova szeretne, azon kivúl, hogy Afrika teljesen kiürűlne, ami a legkissebb gond, szerintetek mi lenne Európából?

2019. ápr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
16%
Igen de egyébként én is állami segélyekből támogatásokból élek én sem dolgozok.
2019. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!