Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert hiszik egyesek azt,...

Miert hiszik egyesek azt, hogy videken csak M1et nezik az emberek?

Figyelt kérdés
Az RTL Klub mindenhol foghato eppugy, mint az M1. Arrol nem is beszelve, hogy azert mar internet is midnehol van ott meg az ember azt olvas amit akar, a legkisebb faluban is olvashatja Jozsika a HVG-t meg a 444.hut
2018. márc. 16. 18:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ne bizonygasd, hogy ti milyen tájékozottak vagytok, inkább bizonyítsd azzal, hogy értelmesen viselkedtek.
2018. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

"Mert szerinted Budapesten nincs olyan lakos, aki hasolo oldalakat nezeget, mint a nagyanyad videken?"


A "van olyan" és a "mindenki olyan" között szerinted nincs különbség?

2018. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%
Mert az mégiscsak tény, hogy az információ pénzbe kerül és az alacsonyabb jövedelmű társadalmi rétegek kevésbé engedhetik meg, hogy rádióantennát szereljenek fel ahhoz, hogy a Klubrádiót hallgathassák, akár csak a Velencei-tó környékén, vagy nagyobb összegbe kerülő sokcsatornás tv-előfizetésre költsenek, neadjisten beruházzanak számítógép vásárlásba és havonta bizony nem kis összeget költsenek korlátlan internet előfizetésre, a számítógép rendszeres karbantartására. De elég megnézni, hogy a különböző wellness-szállodákban szinte csak kormánypropagandát sugárzó tv adás fogható.
2018. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Egyrészt azért hiszik mert ki nem teszik a lábukat Budapestről. A másik hogy bemagyarázzák maguknak hogy ez az igazság. Maguk is elhiszik. Így könnyebb mint ha el kellene fogadni hogy nincs igény rájuk. Egyébként én is kis faluban élek. Kb 12 éve van itt szélessávú internet. És vagy száz tv adó. A szüleim is neteznek 70 évesen és nézik a száz csatornát. Az hogy vidéken kevesen támogatják a baloldalt az nagyban köszönhető az Mszmp régi áldásos tevékenységének. Aminek emlékei még élnek szüleinkben. Testi lelki terror , padlássöprés. Földek elvétele tsz-esítéskor. Feljelentések feketevágásért. Stb stb. De ezeket fővárosiaknak hiába is sorolom halvány fogalmuk nincs miről beszélek. Úgy hogy nem az M1-nek köszönhető az hogy itt felénk a kutya nem szavaz baloldali pártra.
2018. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Testi lelki terror , padlássöprés. Földek elvétele tsz-esítéskor. Feljelentések feketevágásért. Stb stb. De ezeket fővárosiaknak hiába is sorolom halvány fogalmuk nincs miről beszélek."


Tudom, miről beszélsz. Azt nem tudom, hogy mégis mi köze van ezeknek bármihez is. Azért szavaztok a narancs komcsikra, mert szeretitek ha fáj?

2018. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Na itt a hátránya annak hogy olcsó az internet. Minden hülye hozzájut
2018. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ma 20:28 Dehogy tudod te miről beszélek. Szóba se került a fidesz engem nem is érdekel ki melyik pártra szavaz. Én politizálni csak itt szoktam. Én arra próbáltam célozni miért nem igazán szavaznak falun baloldali pártra főleg az Mszp -re. Úgy hogy kár a tv -adókra fogni. De nem magyarázom el mégegyszer. Úgy se fogod fel létom.
2018. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
8 évig éltem a fővárosban. Ne tegyetek már úgy, s..ggfejek, mintha egész Budapest közép- és felsőosztálybeli, szleskörűen tájékozott értelmiségiből állna.:D Pont ugyanannyira elérhető minden információ egy kis faluban, mint a fővárosban, és az IQ-eloszlásban sincs különbség. Amúgy megjegyezném, hogy a baloldal és a szélsőség (jelenleg a Jobbik) pont az elit budai kerületekben szerepel a leggyengébben, meg lehet nézni visszamenőleg is a választási eredményeket. A fiatal, családos középosztály nagy része meg inkább kimenekül az agglomerációba.
2018. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mert ostobák.
2018. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

#19

Isten őrizzen, hogy beszélni kezdjél valami büdöspöstivel.... Bleh. Azért toporog az ország egy helyben, mert a Fidesznek teljhatalma van vidéken. És amikor próbálom feltörni, hogy egy LMP vagy Momentum miért nem létezhet vidéken, akkor "úgyse érteném", meg amúgy is a komcsik, akik lényegesen közelebb álltak a Fideszhez, mint a Momentumhoz, azok milyen kegyetlenek voltak. És én vagyok a hülye, ha ezt az összefüggéstelen dolgot nem értem, és duplán vagyok hülye, ha meg akarom érteni.

2018. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!