Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert hiszik egyesek azt,...

Miert hiszik egyesek azt, hogy videken csak M1et nezik az emberek?

Figyelt kérdés
Az RTL Klub mindenhol foghato eppugy, mint az M1. Arrol nem is beszelve, hogy azert mar internet is midnehol van ott meg az ember azt olvas amit akar, a legkisebb faluban is olvashatja Jozsika a HVG-t meg a 444.hut
2018. márc. 16. 18:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Mert soha nem jártak vidéken
2018. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Talán tájékozatlanok, nem járnak eleget vidéken. Nekem vannak vidéki ismerőseim Somogyban kis faluban, amikor vendégségben vagyunk náluk, állandóan az ATV megy, mert Rónai Egon a kedvenc műsorvezetőjük, miközben egyébként fidesz szavazók, de Rónait (teljes joggal) kifejezetten intelligensnek tartják.
2018. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Ostoba fővárosi tahók, akik lenézik a vidékieket.
2018. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
11%

Nagyanyámnak falun van gépe és van net is rajta.

Amire használja, az az Origo, 888, Mária Rádió és a konteós oldalak, mint a Világhelyzete és hasonlók.

Nos?

2018. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mert szerinted Budapesten nincs olyan lakos, aki hasolo oldalakat nezeget, mint a nagyanyad videken?
2018. márc. 16. 19:15
 6/22 anonim ***** válasza:
44%

Itt felénk vidéken még tv sincs, csak a kocsmában.

A híreket is csak a szomszéd falu vasútállomásának a hangosbemondójáról hallunk.

Internet meg csak a mozgóbolttal jön felénk hetente kétszer.

Az e-mailt is a postás Józsi hozza.

2018. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Körülbelül 10 adó fogható ingyen. Régen csak 3 adó volt ingyen. Nálunk csak tavaly lett bevezetve a kábel TV a 120 megás internet mellé. Azóta már kb 40 csatornánk van.


Üdv, egy vidéki

2018. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Csúnyán mellélőttél, mert én is fővárosi vagyok.
2018. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Józsika (bácsi) még Pesten se olvassa a HVG-t meg a 444.hu-t, mert az Olympia írógép, meg a Szokol rádió nem fogja be az internetadást, ha közelebb tolja az ablakhoz, akkor sem.


Ez inkább generációs kérdés. Bár ami azt illeti, mennyi is az átlagéletkor egy-egy faluban, ahonnét a teljes fiatalság automatikusan elhúzza a csíkot?


Nekem is vannak 80 felé járó szüleim, tágra nyílt szemekkel nézik a tévét, hogy le ne maradjanak a mikorjönmár IDŐJÁRÁSJELENTÉSRŐL, és ehhez azért meg kell kapják rendesen a napi migránsadagot.


Az RTL klub meg egy olyan típusú televízió, hogyha Magyarországon hárommillióan halálra fagynának, akkor is az lenne a téma, hogy hány panda született a kualalumpuri állatkertben, úgyhogy attól te ne várd a Fidesz-média politikai kiegyensúlyozását.

2018. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%

Mert ennyiből áll a tudománya a sok idióta f..znak, hogy azt sem tudják hogy teljes digitális lefedettség van az országban sőt még a szomszéd országokból is nézhető az összes magyar csatorna. Rádió adásokkal hasonlóan még Bécsben is halgattam a Music FM-et


Az analóg kábel tv-s szolgáltatás már 2012 ben megszűnt bár hiába mondom ezt idiótákat nem lehet meggyőzni

2018. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!