Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavaz még rajtam kívül...

Ki szavaz még rajtam kívül idén a Jobbikra itt?

Figyelt kérdés
Bevallom, egy pár éve nagyon nem lelkesedtem értük, elég ellenszenves volt a kommunikációjuk és politikájuk. Tisztában vagyok azzal, hogy a néppártosodás valószínûleg jórészt a szavazatok miatt történt meg. De nem érdekel, egyszerûen nincs más. Egyedül rajtuk látom azt, hogy akarnak valamit tenni ezek ellen az undorító disznók ellen. Hányok már az mszp-tôl, dk-tól is, a többi kis pártra meg nem éri meg szavazni. Viszont ez így nem maradhat, hiába nem látja át 2millió ember, az ország rothad. Azért mert a propaganda az ellenkezôjét harsogja a hatalom megtartása érdekében, attól még rothad a gazdaság, az eü, az oktatás, mindenki retteg a nem létezô soros tervtôl meg a "migráncsoktól", ami itthon van, az igenis katasztrófa. Ha valami halvány esélye van is valakinek megdönteni ezt a banánköztársaságot, akkor az a Jobbik, ezért én rájuk szavazok. Ti kire? A kérdésem csak az ellenzéki szavazóknak szól, tehát ha fideszes vagy, köszönöm, nem kérek belôled. Amennyiben mégis ideírsz, pont leszarom, megszoktam már, hogy az egybites agyatokkal egy egyszerû tômondatot se tudtok felfogni.

2018. márc. 15. 22:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
95%

Én rájuk szavazok. A narancsok és a vörösök már 3-3 alkalommal voltak, elég volt belőlük.

A lehető legtöbb ember menjen el szavazni, hogy a fix létszámú kormányoldal kisebb arányt adjon!

2018. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 felkelhetetle ***** válasza:
77%
Bárki, akinek 2bit-nél több agya van az a Jobbikra szavazz. Ez elég egyértelmű...
2018. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%

"Bárki, akinek 2bit-nél több agya van az a Jobbikra szavazz. Ez elég egyértelmű..."


Max azoknak a megkeseredett lúzereknek, akikkel még a béruniót is meg lehet etetni.:D

2018. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
89%

" "Bárki, akinek 2bit-nél több agya van az a Jobbikra szavazz. Ez elég egyértelmű..."


Max azoknak a megkeseredett lúzereknek, akikkel még a béruniót is meg lehet etetni.:D"


Bérunió is lehetséges!

De nem 4 év alatt!

2018. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
32%

Azt azért vegyétek észre, hogy az Orbán és körei ellenni hadjárat Index, HVG, 444 stb. részéről legalább akkora butító propaganda, mint amit a Fidesz alkalmaz Soros vagy a migránsok ellen. Csak az egyik azt fújja, hogy szétlopják az országot a másikak meg azt, hogy elpusztítják Európát. Mind a kettőben van igazság, de többnyire arra mennek, hogy befolyásolják az embereket.


És azon gondolkozzatok el, hogy az ország gazdasági fellendülése, csak kis részben függ a kormánytól. Ne várjátok azt egyetlen párttól sem és egyetlen politikustól sem, hogy ebből az országból majd Svájcot csinál. Ha ezt várjátok amikor szavaztok, akkor mindig csalódás fog érni titeket. A nyugati országok nem azért gazdagok, mert a vezetőik annyira jól intézik az országuk sorsát. A pénzt nem a politika és az kormányzás teremti. Magyarország Merkel irányítása alatt is szegény lenne és valószínűleg Németországban ugyan olyan jól élnének az emberek, ha ott Gyurcsány vagy Orbán lenne hatalmon.

2018. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
93%

"Németországban ugyan olyan jól élnének az emberek, ha ott Gyurcsány vagy Orbán lenne hatalmon."


A németek nem olyan hülyék hogy megválasztanak egy tolvajt.

2018. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%

"Bérunió is lehetséges!

De nem 4 év alatt!"


LOL. Akkor miért kampányoltok vele?:D

2018. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
80%

"LOL. Akkor miért kampányoltok vele?:D"

Hogy idegesítse a megmaradt 30as IQ-dat te birka :)

2018. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
76%
Pontosítsunk: Görögország bőven a válság előtt, 2004-ben kezdett (nem először) a csőd szélén tántorogni, Olaszország pedig jóval utána, 2014-15 körül. Más érintett EU-tagról pedig nem tudok.
2018. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%

Ez a bérúnió egy kampányfogás. Az ország gazdasági helyzete mellett még évtizedekig elképzelhetetlen. (Sőt, szerintem soha nem is lesz ilyen, főleg ameddig az EU rabszolgái vagyunk.) Hol van a mi gazdasági termelésünk ahhoz a Németországéhoz képest ahol mega, giga gyárak székhelyei vannak tucatszám és milliós béreket tud a gazdaságuk fizetni még a takarítóknak is? Sehol nem vagyunk hozzájuk képest. Nálunk az ipar és a mezőgazdaság is a külföldi cégekből áll akik a hasznot elviszik az országból az ittélőket meg aprópénzért dolgoztatják. Nyugat számára ezért volt fontos, hogy belépjünk az EU-ba. Így ide telepíthették a gyáraikat az olcsó munkaerő közepébe. Pont azok az országok rabolják ki és használják ki a mi országunkat akiknek az életszínvonalára vágyunk. Amikor elmész melózni a külföldi multi cégébe itthon, akkor gondolj arra, hogy a multi anyaországát gyarapítod és nem a sajátodat. Ugyan ez van akkor is amikor kimész külföldre dolgozni, itthon a nemzeted pénzéből felnőttél, iskolába jártál és a munkaerőddel más nemzet GDP-jét erősíted.


Így soha nem lesz itt uniós bérezés.

2018. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!