Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavaz még rajtam kívül...

Ki szavaz még rajtam kívül idén a Jobbikra itt?

Figyelt kérdés
Bevallom, egy pár éve nagyon nem lelkesedtem értük, elég ellenszenves volt a kommunikációjuk és politikájuk. Tisztában vagyok azzal, hogy a néppártosodás valószínûleg jórészt a szavazatok miatt történt meg. De nem érdekel, egyszerûen nincs más. Egyedül rajtuk látom azt, hogy akarnak valamit tenni ezek ellen az undorító disznók ellen. Hányok már az mszp-tôl, dk-tól is, a többi kis pártra meg nem éri meg szavazni. Viszont ez így nem maradhat, hiába nem látja át 2millió ember, az ország rothad. Azért mert a propaganda az ellenkezôjét harsogja a hatalom megtartása érdekében, attól még rothad a gazdaság, az eü, az oktatás, mindenki retteg a nem létezô soros tervtôl meg a "migráncsoktól", ami itthon van, az igenis katasztrófa. Ha valami halvány esélye van is valakinek megdönteni ezt a banánköztársaságot, akkor az a Jobbik, ezért én rájuk szavazok. Ti kire? A kérdésem csak az ellenzéki szavazóknak szól, tehát ha fideszes vagy, köszönöm, nem kérek belôled. Amennyiben mégis ideírsz, pont leszarom, megszoktam már, hogy az egybites agyatokkal egy egyszerû tômondatot se tudtok felfogni.

2018. márc. 15. 22:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
22%

én elolvastam a programjukat és nekem kissé olyan mint egy 12 éves kisgyerek ígérgetései, elképzelései lennének... :\ persze ki hogy gondolja. én csak azért gondolom így, mert jártas vagyok az egyik témakörben, amit ők "fejleszteni" akarnak. és elképzelésük... kivitelezhetetlen, főleg most. hülyén ragadják meg a dolgokat.

én arra a párta szavaznék szívesen, aki szakértői kormányt szeretne, nem laikusokkal teli majmokat, akik például betegágynál nem voltak mondjuk a kék golyóban., vagy kapát nem fogtak életükben, csak ugatnak :(

2018. márc. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
65%
A Jobbik az egyetlen magyarnak nevezhető párt. A többiek, még ha esetleg jobban is értenének a dolgokhoz, nem akarnak a magyarság érdekében cselekedni, így a Jobbik az egyetlen választás számunkra.
2018. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
68%
Hát én erre csak annyit tudok mondani, hogy akinek a körzetében a Jobbikos jelölt az esélyes, az szavazzon a Jobbikos jelöltre. Bár én nem vagyok az.
2018. márc. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
66%
Én, az egész családom illetve ismerőseim Jobbikra szavazunk.
2018. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 felkelhetetle ***** válasza:
70%
Csakis a jobbik!
2018. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
71%
Győzzön a Jobbik! 🇭🇺
2018. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
80%

Le a fidesszel!!!

JOBBIK! SZEBB JÖVŐT!

2018. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
62%
Hajrá Jobbik! Hajrá Vona!
2018. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
4%
Én már nem. Nekem már túl hiteltelenné vált ez a Vona vezette katyvasz. A többi ismerősöm meg nem hiszi el, hogy megváltoztak. Szerintem a Momentum vagy MKKP bejut. Inkább rájuk szavazz és ne ismételd meg a hibát, amit az egybites szavazók (valami ellen szavazunk a legnagyobb ellenzéki pártra) elkövettek. Ne legyél hülye, mert a többség az! Üdv
2018. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Mert az MKKPre rohadt sok értelme van szavazni, attól ugyanúgy orbán kiskirály lesz az ország élén.
2018. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!