Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavaz még rajtam kívül...

Ki szavaz még rajtam kívül idén a Jobbikra itt?

Figyelt kérdés
Bevallom, egy pár éve nagyon nem lelkesedtem értük, elég ellenszenves volt a kommunikációjuk és politikájuk. Tisztában vagyok azzal, hogy a néppártosodás valószínûleg jórészt a szavazatok miatt történt meg. De nem érdekel, egyszerûen nincs más. Egyedül rajtuk látom azt, hogy akarnak valamit tenni ezek ellen az undorító disznók ellen. Hányok már az mszp-tôl, dk-tól is, a többi kis pártra meg nem éri meg szavazni. Viszont ez így nem maradhat, hiába nem látja át 2millió ember, az ország rothad. Azért mert a propaganda az ellenkezôjét harsogja a hatalom megtartása érdekében, attól még rothad a gazdaság, az eü, az oktatás, mindenki retteg a nem létezô soros tervtôl meg a "migráncsoktól", ami itthon van, az igenis katasztrófa. Ha valami halvány esélye van is valakinek megdönteni ezt a banánköztársaságot, akkor az a Jobbik, ezért én rájuk szavazok. Ti kire? A kérdésem csak az ellenzéki szavazóknak szól, tehát ha fideszes vagy, köszönöm, nem kérek belôled. Amennyiben mégis ideírsz, pont leszarom, megszoktam már, hogy az egybites agyatokkal egy egyszerû tômondatot se tudtok felfogni.

2018. márc. 15. 22:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Ezen az oldalon hemzsegnek a jobbikosok.
2018. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok jobbikos. Mint mondtam, itálom az mszp-t, meg a dk-t is, de ha velük összefogna a Jobbik, akár még arra is hajlandó lennék szavazni. Ennél bármi jobb...
2018. márc. 15. 22:43
 3/36 anonim ***** válasza:
51%

Én is így vagyok: ha nem lenne Jobbik jelölt, akkor "átszavaznék" másra, mert én Orbántól végleg meg akarok szabadulni!

Nagyon nem értek egyet Vonával, hogy elzárkózott Gyurcsánytól - akit bottal sem piszkálnám... de az ország érdeke azt kívánja hogy megegyezzenek!

Ha sokáig okoskodnak, elvész minden remény, de akkor már késő lesz!

A Jobbik egyedül biztos nem képes választást nyerni - holott valóban most ő a legerősebb!

2018. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanìgy gondolom. Bàr èn eljutottam arra a pontra, hogy az ördögre is szavaznèk, csak sikerüljön a fidesz fölènyèt megtörni.
2018. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
58%
Rossz volt nézni hogy orbán birkamenetén a résztvevők 70%-a nyugdíjas volt :D
2018. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%

"orbán birkamenetén a résztvevők 70%-a nyugdíjas volt"


Nemtom a többi gyűlésről láttál-e képeket. De ha már a fideszestől rosszul lettél, akkor ne is keress rá mondjuk az emeszpésre, mert még be kell menned a sürgősségire.

2018. márc. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
52%
LMP-ben és a Jobbikban sincs sokkal több fiatal, a legtöbb az éppen otthon van és a GYK-n gúnyolódik a tüntetőkön.
2018. márc. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
49%

LMP-ben és a Jobbikban sincs sokkal "több fiatal"


Itt tévedsz, a jobbik szimpatizánsok 60%-a fiatal.

Míg a fideszesek 70%-a időskorú akik megszokták a nyomort és úgy jó nekik ahogy van.

2018. márc. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
69%

Az voltam. A Jobbik nagyon eredetileg nem csak egy párt volt hanem egy közösség volt , ez volt az a párt amelyben bárki megtalálhatta a helyét, lehetett gazdag szegény nem számított mindenkit egyenlőnnek tartott ezt szavakkal talán nem is lehet kifejezni.

Olyan társadalmi problémákról folytatott párbeszédet amely addig tabunak számított és összekovácsolta az embereket az IT-n belül is hogy röviden fogalmazzak úgynevezett bajtársiasság alakult ki az emberek között, olyan érzést keltett az emberben mintha részese lenne valami nagyszerűnek.


Viszont az utóbbi években nagyon megváltozott (és nem az hogy kiszórta a radikális politikusokat, az helyes lépés volt). Hanem az hogy fokozatosan kiveszett belőle az a kapocs amely az egészet egykor oly nagyszerűvé tette.


Sajnos már a tevékenységük nem arról szól hogy minnél több embert magához állítson , az egész olyan lett hogy vagy beilleszkedik az ember a sorba vagy távozik. Egy trend párt lett belőle és semmi több annál én ezért nem fogok rájuk szavazni (félre értés ne essék ettől még nem szavazok a fideszre)

2018. márc. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
40%
Én, Már tizenkét évesen is rájuk szavaztam volna most 8 év után végre szavazhatok. Bár nem nyernek mert a mszp összefogna a fidesszel ha jobbik nyerne, félnek elitték. De én csak erősítem félelmüket, sok sok álmatlan éjszakám és depressziv kicsapongásom volt miattuk. Az a két iksz lélekben elégtétel lesz, én így gondolom.
2018. márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!