Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik szerinted nem fogja...

A jobbik szerinted nem fogja megbánni Ápr 9-én hogy nem fogott össze senkivel?

Figyelt kérdés

Egyedül szerintem nincs esélye leváltani a fideszt.


És Vonának a nép érdekeit kellene szolgálnia,tehát a többség összefogást akar és kormányváltást,akkor miért nem tesz nekik eleget?


2018. márc. 15. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
De, de ez még kérdés?
2018. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Vona alatt már így is inog a szék, mert túlságosan összszűri a levet Gyurcsánnyal és bandájával. Mégis kivel fogjon össze? Igazából vele nem akar összefogni senki, a szavazói jól jönnének bárkinek, de Vonával valójában nm akar közösködni senki.
2018. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha összeborulna a baloldallal, azokkal akik ellen létrejött (GyF) akkor kb elvesztené a szavazói felét. Már a hanukás üdvözlés után lepattant róluk 7%.
2018. márc. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Vonából sosem lesz jó kommunista.
2018. márc. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Az lenne az utolsó csepp a még meglévő jobbikos szavazók kb felénél. És akik otthagynák a jobbikot, az mind a fideszhez menne át. És van igény a kormányváltásra, de nem ilyen dékás, maszopos hulladékokkal, akiket egyszer már páros lábbal rúgott ki a magyar lakosság.
2018. márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha a jobbik összefogna bármelyik baloldali párttal, azzal több szavazót veszítene, mint amennyit nyerne. Kiszámolták ők ezt már szerintem. Nagy dilemma ez, hiszen a jobbik szavazói között nagyon sok fideszből kiábrándult ember van, aki bár utálja a fideszt, de baloldali pártra soha sem szavazna. Ezeket a választókat egyből bukná a jobbik...
2018. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha bárkivel is összefogna, sokkal jobban megbánná, mert a szavazók nagy része elpártolna a Jobbiktól, köztük én is.
2018. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Ha a Jobbik összefogna az MSZP-DK-Fidesz valamelyikével, akkor saját magát köpné szembe. Valószínűleg elvesztené a szavazói felét, a kormánypropaganda meg telekürtölné, hogy a Jobbik Gyurcsányékkal üzletel, és hazudtak a választóknak (megsúgom az jogos lenne)
2018. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a Jobbik bármelyik bal oldali párttal összeáll az biztos, hogy Én el se megyek szavazni de egyből keresném is az utazó táskát. Ettől függetlenül Én bízom a Jobbikban és tudom, hogy nem állnak össze a bukott politikusokkal a bukott emberekkel.
2018. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!