Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak köztetek olyanok, akik...

Vannak köztetek olyanok, akik nem mennek majd el szavazni? Ha nem mentek, miért nem?

Figyelt kérdés

#szavazás #nem elmenni #nem menni
2018. márc. 15. 06:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom a két fő indok a lustaság, vagy "nincs kire szavazni"...


Én amúgy kötelezővé tenném, bár ugye az annak a kormánynak lenne gáz aki bevezetné

2018. márc. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Ismerek sok olyat aki nem megy, és teli pofával fröcsögi, hogy: nekem jogom van, nekem ne mondja meg senki.....

A másik fele az aki azt mondja: elmegyek és jól összefirkálom a papírt, kapja be mindenki, hö, nekem ne írják fel a nevem sehova amiért nem a fideszre szavaztam.

Hát, erre mit tudsz mondani. Üdv a sötét középkorban.

2018. márc. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ormiviki ***** válasza:
56%
nem megyek,mert nem hiszem hogy valamit is befolyásolna ez a választási cirkusz,magyarország amúgy sem független ország,még ,ha lenne is olyan vezető aki az ország érdekeit helyezné előtérbe azt a junios bankrendszer úgyis ellehetetlenítené.
2018. márc. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Erdélyi magyar vagyok, kettős állampolgár. Nem fogok élni a lehetőséggel, hogy szavazzak, mert az anyaországiak közül van egy réteg, aki csupán a lehetőség miatt is gyűlölni kezdett minket. Ha nem megyek el, és közülünk senki nem megy el, akkor a gyűlöletük értelmetlenné válik. Aztán utána lehet gondolkodni (ismét) azon, hogy ki szégyellje magát a saját nemzettársai elleni gyűlöletkampány miatt.
2018. márc. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Aki nem megy el, az utána hallgasson, bármi is történik a politikában! Én szavazóképes korom óta mindig voltam. Hiába nem hiszem, hogy megbuktatható a Fidesz, mégis elmegyek, nem rajtam fog múlni.

Amúgy meg, ha mindenki, aki kiábrándult elmenne, akkor a Fidesz nagy bajban volna!

2018. márc. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
#4 Azt hiszem igazad van. Egyébként az is elgondolkodtató, hogy ti ne gyertek ide (okmányokkal, szabályosan, törvényeket betartva), mert ti a 23millió román vagytok, akik elveszik a munkánkat, a kerítés mellett köveket dobáló, megafonon uszító agresszív közel-keleti terroristát meg felkarolják, és "magyar" ügyvéd védi... Gyűlik a nyál, köpni kell...
2018. márc. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Alain Delon ***** válasza:
50%
Hát hogyne! Semmi értelme, mert a pártok felett semmi kontroll nincs. A megválasztásuk után úgyis azt csinálnak, amit akarnak. Én ikszelgessek arra, hogy melyik önkényeskedjen a következő négy évben? Ugyanakkor a kommunikációjukból nem látszik, hogy valamit akarnának. Persze, ott az ún. program, de én még olyanról nem hallottam, hogy akár csak egy is végrehajtotta volna. Ennyikehhhh!
2018. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Én nem megyek mer dógozok.
2018. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
forma 1 lesz :D szóval nem érek rá
2018. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Aki annyira lusta disznó hogy szavazni nem képes elmenni, attól el kéne venni a szavazati jogát.
2018. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!