Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik olyan értelmiségi aki...

Létezik olyan értelmiségi aki szívvel lélekkel Fideszes?

Figyelt kérdés

A kevésbé tanult, kevésbé világlátott, kevésbé tapasztalt embereket könnyen meg lehet vezetni, el lehet hitetni velük, hogy a gonosz Soros és migráshordái ellen küzd Viktor és Magyarország.

Aki tanult, olvasott ember, aki élt külfüldön, dolgozott nagyobb szervezeti egységekben, az pedig látja, hogy a világ nem fekete-fehér, és nem ilyen egyszerűen működik.

A kérdésem ez utóbbi csoporthoz szól: van olyan köztetek, aki szívvel-lélekkel Fideszes? (Olyan biztos van, aki "a többi még rosszabb", vagy "jómódúaknak kedveznek, tehát nekem is" alapon szavaz rájuk, de engem most nem a szavazat érdekel)


2018. márc. 12. 13:53
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
A népvándorlás valóban probléma, ezért is zavar, hogy tettek helyett viktorek csak ugatnak, már bocsánat. Ellenben az általad említett Soros cikket eredetiben olvastam, és ilyenek vannak benne: közös fellépés és határellenőrzés, önkéntes kvóta, támogatás azon országoknak, akik befogadtak, a problémák tőlünk távol, helyben történő megoldása. Ha olyan jól beszélsz nyelveket, ajánlom neked is, hogy magad olvasd el.
2018. márc. 12. 21:24
 22/25 anonim ***** válasza:
25%
Ezek szerint nagyvonalúan átsiklottál az olyan kitételeken, hogy az EU-nak évente egymillió migránst kell befogadnia, valamint, hogy biztonságos csatornákat kell kiépíteni számukra, amelyeken át könnyebben elérik Európát. A projekt költségeit és az általa javasolt finanszírozását már meg sem említem...Én elolvastam eredetiben minden mondatát, szem előtt tartva azt is, hogy nem Teréz anya, hanem egy nemzetközi pénzügyi spekuláns sorait olvasom.
2018. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Az 1m már rég nem 1m, és a biztonságos, ellenőrizhető csatorna meg mindig jobb, mint az embercsempészek, bűnszervezetek felviragoztatasa.

Persze nem kell egyetérteni vele, én sem értek maradéktalanul egyet, de félreforditassal riogatni az egyszerű embereket (évi 1m migráns, kerítésbontás, stb) elég gonosz dolog.


Másrészt meg nem tudhatod mivel teszel rosszat, azzal h befogadsz 1000 embert, aki között nyilván lesz ilyen is olyan is, vagy magukra hagyod, kirekeszted a rászorulókat, és a fel világot magad ellen forditod. Kiszámíthatatlan. Ilyen esetekben én a keresztény hitelhez fordulok, és próbálok jót cselekedni. De ugyanúgy elfogadom más álláspontokat, amíg azok nem hazugságokra épülő egyéni haszonszerzesrol szólnak.

2018. márc. 13. 06:31
 24/25 kikova ***** válasza:

2010-ben még szó se esett bevándorlókról, és mégis a fidesz győzött. Hagyjuk a migránsozást, hiszen nincs is köze a feltett kérdéshez.

A fidesz támogatói túlnyomórészt a nagy ("történelmi"-nek

megkülönböztetett) egyházak hívői. Ők a választópolgárok kb. egynegyedét, a vallásos választók kb. felét jelentik. Sok köztük az értelmiségi.

Jellemző, hogy a mellőzött kisebb, valamint újabb egyházak hívői korántsem ilyen lelkesek politikailag.

A választási jog furmányai folytán ekkora tömegbázis pedig elegendő lehet a győzelemhez.

2018. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Négy nyelven beszélek (nyelvvizsgákkal ) ,egyetemi végzettségem van , szakmáim vannak, gyerekem van. Éltem külföldön, nem csak nyugaton jártam... Létezik ilyen!

Sose voltam ennyire büszke a Magyarságomra mint mostanság!

2018. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!