Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sors igazságot szolgáltatott...

A sors igazságot szolgáltatott Lázárnak az afgán migráns bécsi késeléses támadásával?

Figyelt kérdés

Most hol vannak, akik anyira fennhagnon szidták őt? Nem érzik úgy, hogy egy bocsánatkérés illendő lenne?

[link]



2018. márc. 8. 19:45
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként Budapesten is volt pár késelés tavaly is. Nyilván az is mind a "sors igazságszolgáltatása".
2018. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy 6-7 milló lesz 100 év múlva (ennyire előre senki nem lát, gondolj arra, hogy 1917-ben gőzük nem volt, hol lesznek ma pl a határok), de ha ez az ára a muszlimentességnek, megéri. Talán elviselhetőnbb jövőkép mint 6 millió magyar meg 10 millió muszlim mellette. Az egész bolygónak és a fentartható fejlődésnek a mérsékelt népességcsökkenés felelne meg inkább.
2018. márc. 9. 19:09
 33/58 anonim ***** válasza:
72%

Jézusom... Az nem baj, ha nem lesz orvosod, tanára a gyerekeidnek, pénztáros a boltban, buszvezető, sorolhatnám. Ezer migráns betelepítése viszont már világvége lenne.

A tízmilliót te sem gondoltad komolyan. :DDDDDDD

2018. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
#32: Igen, csak az a probléma, hogy például Nigéria lakossága, varhatóan 900 millió lesz addigra, a jelenlegi 194 millióról. Szóval, én elég pesszimista vagyok ezügyben. Már úgy értem, nem igazán bízom abban, hogy ez a folyamat megállítható.
2018. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:
Valóban kemény dió, de ha valamit meg sem próbálsz, akkor biztosan nem fog sikerülni.
2018. márc. 9. 19:34
 36/58 A kérdező kommentje:

35-ös: Miért ne gondoltam volna komolyan? Az előrejelzések alapján század közepére egyharmadot el fogja érni a muszlim populáció aránya Nyugat-Európa kritikus államaiban. (Pl Franciaország, Svédország), ha a jelenlegi trendek folytatódnak. Onnan rá 50 évre egyértelmű a muszlim többség.


Azzal meg ne röhögtessél, hogy nem lesz orvos stb , miért szerinted senki nem tanul Magyarországon orvosnak? Most is több orvos van már, mint 2010-ben volt. Nehogy azt hidd, hogy Nyugat-Európából majd pont azt a pár orvost deportálnák ide...


De eleve kérdés, hogy ezek a harmadik világbeli orvosok mennyit érnek:


[link]

2018. márc. 9. 19:41
 37/58 anonim ***** válasza:
57%

"Azzal meg ne röhögtessél, hogy nem lesz orvos stb"

Most sincs elég orvos.

"miért szerinted senki nem tanul Magyarországon orvosnak?"

De igen, de hadd ne ecseteljem, hányan mennek el közülük külföldre.

2018. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:

Ecsetelheted, de ha beengedsz még több migránst, aki ellátásra szorul, de orvosi tevékenységet nem tud ellátni, a végén csak roszabb lesz a helyzet, nem jobb. Ez látszik most sok nyugat-európai országbn, ezért csábítanak oda horribilis pénzekkel máshonnan orvost.


Amúgy jelenleg Magyarszágon meglehetősen magas az egy főre jutó orvosok száma OECD vagy EU viszonylatban is.

2018. márc. 9. 20:03
 39/58 anonim ***** válasza:
57%
Én csak arról beszélek hogy mínusz 3-4 millió magyar szerintem nagyobb probléma, mint az az ezer migráns.
2018. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Az egy másik téma. A kormány sikerrel dolgozik a termékenységi ráta növelésén is egyébként.
2018. márc. 9. 20:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!