Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sors igazságot szolgáltatott...

A sors igazságot szolgáltatott Lázárnak az afgán migráns bécsi késeléses támadásával?

Figyelt kérdés

Most hol vannak, akik anyira fennhagnon szidták őt? Nem érzik úgy, hogy egy bocsánatkérés illendő lenne?

[link]



2018. márc. 8. 19:45
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
74%
Magyarországról kritizáljuk Bécset, és tapsolunk a gyilkosságon, mert "Lázár megmondta"... Külpolitikai botrány az amit Lázár csinált, függetlenül a történtektől.
2018. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
77%

"Budapest sokkal rosszabb, mert ott nem ennyi embert késelnek meg, hanem... Mennyit is?... Ja, várjunk csak, ott mostanában nem is késeltek meg senkit. "


Nem tudom nálad mi számít mostanságnak, de januárban és februárban is késeltek halálra embert Magyarországon.

Pont egy hónapja volt, hogy egy zavarodott elméjű munkás késsel támadt rá az E.ON igazgatóhelyettesére.

Szóval annyira nálunk sem jobb a helyzet.

2018. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
42%
Külpolitikai botrány az lett volna, ha kimegy gázsprayket osztogatni, mint a jobbikosok.
2018. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
45%

"Nem tudom nálad mi számít mostanságnak, de januárban és februárban is késeltek halálra embert Magyarországon.

Pont egy hónapja volt, hogy egy zavarodott elméjű munkás késsel támadt rá az E.ON igazgatóhelyettesére.

Szóval annyira nálunk sem jobb a helyzet."


Budapest belvárosában, 4 random ember ellen volt késes ámokfutás, mert az elkövetőnek épp rosszkedve volt?

2018. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
76%
Miért, mert egy osztrák állampolgár bűncselekményt követett el? Mi közünk hozzá? Lázár ocsmány rasszista videója viszont nyílt becsületsértés volt egy szomszédos ország ellen.
2018. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

Érdekes, az osztrák kommentelők többsége ezt máshogy látja:


"Ahelyett, hogy felháborodottan reagálnának, a pártoknak sokkal inkább le kellene vonniuk a tanulságot a magyar politikus kritikájából. Mert noha őt ez nem érinti személyesen, igaza van és a politika részéről gyorsan javítani kell a helyzeten.”


[link]

2018. márc. 8. 21:26
 17/58 anonim ***** válasza:
67%

Én most is szidom Lázárt. Az osztrákok helyében én kitiltanám aztán járjon a nyóckerbe nézelődni, ott is vannak érdekes dolgok.


Amúgy meg megkéseltek 4 embert. Egy 2 milliós városban. Nagy dolog.

Nem tudom rémlik-e de nálunk meg nyáron meg pokolgéppes merényletben meg akartak ölni 2 rendőrt. Na az mennyivel jobb.


De rettegjetek nyugodtan, eközben a kormányjelentés szerint idén újabb 32 ezer magyar fog meghalni a rossz és alulfinanszírozott egészszégügy miatt. De tudom, szóra sem érdemes, rettegjünk tovább a migránsoktól.


Szánalmasan hülyék az emberek.

2018. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező

Az Echo TV nél a Hírcsárda hitelesebb.

Amúgy nyugodtan menj fel youtube ra és olvad el a videó alatti kommenteket. Az osztrákok és a magyarok nagy része Lázárt anyázta, hogy mit hazudik amikor én néztem.


De amúgy mindennél többet mond az a tény, hogy évente tízezrek mennek a,, haldokló Nyugatra,, és minden 6 magyar gyerek már Nyugaton születik.

Na ennyit erről meg Bécsről.

2018. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:

Értem, tehát ha yotube-ra kommentel valaki, az hiteles, de ha egy osztrák lap oldalára, az nem! Értem. De akkor nem értem, hogy jöttek ki ezek az adatok:


[link]

2018. márc. 8. 21:41
 20/58 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező.


Először is, ez nem tartozik ide:

[link]


Másodszor.

Mindkettő hiteles.

Az osztrák újság és a youtube is.


Ami nem hiteles az az Origo és az Echo TV.

Nekik nem hiszek. Márpedig a "sajtószemlét" értsd: "kiválasztjuk a nekünk tetsző kommenteket és híreket, a többi meg nem érdekel" ők készítették.

De nyugodtan menj fel és olvasd el az osztrák újság és a youtube alatti kommenteket is. Lesznek meglepetések.

2018. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!