Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sors igazságot szolgáltatott...

A sors igazságot szolgáltatott Lázárnak az afgán migráns bécsi késeléses támadásával?

Figyelt kérdés

Most hol vannak, akik anyira fennhagnon szidták őt? Nem érzik úgy, hogy egy bocsánatkérés illendő lenne?

[link]



2018. márc. 8. 19:45
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
Már hogyne tartozna ide??? Jöttök itt minden kreténsésgel, ami tényleg nem tartozik id (pl egészségügy), de az osztrákok véleménye a bevándorlásról ne tartozna ide???
2018. márc. 8. 22:12
 22/58 anonim ***** válasza:
65%
Az osztrákok véleményét a bevándorlásról a tavalyi választási eredmények tükrözik a leghitelesebben.:-) Egyébiránt Sebastian Kurz nem tartja sértőnek, pláne külpolitikai botránynak a Lázár-videót. Ez talán mégiscsak többet nyom a latban, mint az itt kommentelgető, agymosott balos-jobbikos kretének és bértollnokok véleménye. Drágáim, ne ti akarjátok már megmondani az osztrák kancellárnak és népének, hogy mit is kell gondolniuk.:D
2018. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
23%
Én szerintem a mai Önindító adásból is sokat tanulhatunk, nem kellenek ide bevándorlók, hogy a nők féljenek éjszaka az utcán. Tanúságos és a youtube-on elérhető.
2018. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
74%

Hadd ne tanuljak már Bochkor Gabika happeningjéből arról, hogy mitől is kell félniük a nőknek. Akármilyen "tanúságos.":D Tőle származnak az alábbi mondatok:


„Én azért nem hatódtam meg, mert annyira meghatódott a műsorvezetőnő, hogy már zavart... Ez iszonyat volt!... Ott lettem volna, izé, mikrofonnak megnyomom a köhögő gombját, két pofon, és elengedem, na, most beszélhet...”


Ezt amúgy egy hatszoros világbajnok vívónőről, Horváth Mariannról tudta benyögni az éterbe. De te csak hallgasd, neked való.

2018. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
63%

"Már hogyne tartozna ide??? Jöttök itt minden kreténsésgel, ami tényleg nem tartozik id (pl egészségügy), de az osztrákok véleménye a bevándorlásról ne tartozna ide???"


A Századvég készítette.

Akik 70%+ részvételt jósoltak a kvótás népszavazásra.

Az eredmény közismert.

Vond le a következtetést.

2018. márc. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
47%

Bevándorlás-ellenesség: [link]

(Bár tudom, nem tökéletes, olasz-görög-román-szlovák kimaradt a felmérésből)

2018. márc. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
Mindig több ember mondja, hogy elmegy szavzni, mint ahány aztán tényleg, ez közismert.
2018. márc. 9. 05:31
 28/58 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ehhez semmi köze a sorsnak és azért "igazságszolgáltatásnak" sem nevezném.
2018. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:
Nem? Akkor minek van hozzá köze, ha nem a sorsnak? A migránsok direkt be akarták bizonyítani, hogy Lázárnak van igaza?
2018. márc. 9. 16:41
 30/58 anonim ***** válasza:
72%
Jó, tudod mit? Akkor nevezzük a "sors igazságszolgáltatásának". Ahogy akkor teszem azt, nyilván a "sors igazságszolgaltatása" mondjuk, a folyamatos elvándorlás, vagy az, hogy így alakult a történelmünk és "sehol sem vagyunk" például Ausztriához képest. Sőt, maga a migráció is az, ahogy az is a "sors igazságszolgáltatása" lesz, ha bejön az ENSZtavalyi "előrejelzése": a jelenlegi tendenciák alapján 2100-ra, Magyarország népessége 6,3 millió lesz.
2018. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!