Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyhogy ilyen tipikus balolda...

Hogyhogy ilyen tipikus baloldali helyeken nem kérnek a baloldalból?

Figyelt kérdés

[link]


Megakadt a szemem Tiszaújvároson. Hallottam róla hogy elég balos, az elmúlt évtizedekben végig MSZP-s volt a vezetése ( a közgyűlés és a polgármester is ). Bár a választókerület nem csak Tiszaújvárosból áll, így lehetett például Mengyi is képviselő, a baloldal mindig jól szerepelt.

Akkor mégis miért nem támogatják az új baloldali pártokat mint a Momentum?


2018. márc. 6. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem, mint baloldalinak, teljesen hiteltelen a mostani baloldal, senki nem látja, hogy csakis a hatalom kell nekik, és "ki a fideszesekkel" programpontjukon túl nincs épkézláb közös program.

Nekem ez nem meggyőző.

Széthúzók, és egy kis hódmezővásárhelyi véletlen győzelem miatt (pláne az a pasas is fideszes volt, csak csalódott bennük) addig látnak, hogy fogjunk össze.

DE MI LESZ UTÁNA? EBBE MIÉRT NEM GONDOL BELE SENKI?

Miért elég, hogy bármi csak ne fidesz?

Komolytalanok.

Nem ezt vártuk tőlük, és nem képesek változtatni, ugyanaz mint a fidesz, csak más szín.

2018. márc. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!