Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kivel kéne összefognia a...

Kivel kéne összefognia a jobbiknak, hogy győzzenek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 11:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
senkivel, ha csak nem ők is megalkuvó megélhetési politikusok vagy bűnözők akarnak lenni
2018. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Hát nem Simicskával meg a török Szürke Farkasokkal...
2018. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Az első fröcskölődése után adnék egy normális választ: az LMP-vel, a kettő párt kifejezetten jól tudna közösen működni. Ötleteik és céljaik is többször megegyeznek.
2018. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Ja, mert mindkettő mögött már Simicska áll. :)
2018. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Persze, pénzeli őket Simicska, Soros meg a Darth Vader is ugye? Hagyjál már.. :)
2018. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

# 3


Nem tudom nekem a Jobbik az eredeti arcával sokkal szimpatikusabb volt. Egyetlen párt volt amely felmert hozni olyan témákat amely tabunak számított stb. Az hogy felszámolták a szélsőséges politikusaikat az rendben van, helyes döntés volt viszont a Jobbiknak voltak elvei és sajnos az utóbbi években ezeket az elveket is eldobták maguktól.


Az LMP vel is hasonló a helyzet, lényegében egy szlogennel jutott be a parlamentbe viszont Schiffer tisztességes politikus volt amíg ő vezette a pártot az tartotta is magát ehhez a szlogenhez sajnos a kilépése után nagyot fordult az a párt is.


Szóval ilyen tekintetben a kettő valóban összeillik, mind a kettő szembeköpte a saját elveit

2018. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jelenleg egyedül semmi esélyük kormányozni. Az LMP-VEL együtt sem lenne elég mandátumuk. Szóval mindenkivel, ha O1G-t leakarják váltani
2018. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%
Te szembeköpésnek hívod, én fejlődésnek. Eltérő a véleményünk, de ez nem probléma, amíg kultúrált körülménynek között történik.
2018. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

Tisztességes, megalkuvás nélküli erősen nemzeti jobboldali politikát folytatni, ami jó abban támogatni a Fideszt és annak jobbról való ellenzéke lenni.


Idővel így felnőhetett volna egy fiatal radikális, nemzeti politikus generáció, és valamikor a jövőben egy erős alternatívát jelenthettek volna a Fidesz ellenzékében. Ha pedig még sincs rá igény, akkor nincs. Vannak más foglalkozások is mint politikus, én sem akarok táncos - komikus vagy balerina lenni, mert nem vagyok rá alkalmas.


Fordítva ülnek a mai politikusok a lovon: ha valakinek van egy világnézeti, politikai meggyőződése, akkor azt vállalja következetesen - jóllehet az évtizedek alatt mindannyiunknak változnak, alakulnak a nézetei - de azt nekem ne magyarázza senki, hogy tegnap gárdamellényben ült valaki a parlamentben, ma meg hanukázik, iszlámozik, madarak - fák - bálnák megmentője.


Az ilyen ember hiteltelen, lenne ő még Gyümölcsoltó Boldogasszony is, csak kapjon már hatalmat!

2018. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Sorossal.
2018. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!