Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mennyi gyűlölet...

Szerinted mennyi gyűlölet lakozik még a fideszesekben?

Figyelt kérdés

Folyamatosan olvasok olyanokat, hogy "igenis rúgjanak k közalkalmazottakat hivatalnokokat, ügyintézőket, mert azok mind "szocik" és szívják ők is a fogukat.


Volt aki azon akadt fenn, hogy egy ügyintéző megkeres mondjuk 60-80k-t és, hogy neki nincs munkája, ő nem keres ennyit ezért megérdmelik.


Most meg ez a minimálbár adóztatás. Hihetetlen, itt azon megy a pampogás, hogy iggen adóztassák meg, mert ők is adózzanak, meg, hogy nincs sok csak minimálbérből élő, stb.


Hát azt hiszem ez ki fog derülni négy év múlva.


Aki nem ért egyet a fidesszel az már kapásból egy véresszájú szoci a szemükben és vitázni sem hajlandóak vele(hát asszem volt kitől tanulniuk) Még ők szólják le a zsidózókat? Kb ugyanazt csinálják ezzel. Iszonyat szánalmas.


Persze tudom én csak egy megkeseredett "fleto imádó" kommunista szoci ilyen meg olyan stb vagyok. tudom..


2010. jún. 9. 09:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

ma 16:53


Nem az a kérdés, hogy beleszakadnak-e a munkába a köztisztviselők.


Lehet, hogy azért szakadnak bele, mert a munka rosszul van szervezve. Európai összehasonlításban Mo.-on nagy a bürokrácia, és le kell építeni. Nyilván ezzel egyidőben okosan át is kell szervezni.

2010. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

azért szakadnak bele, mert nincs elég ember.


a versenyvizsga eltörlése ebben speciel segít, mert akadály volt az is. Gyakorlatilag sorra hullottak ki náluk az emberek, szószerint belebetegednek a sok munkába.


ismerősöm 29 évesen őszül és alig él, ezt mind a munkának köszönheti. Rohadtul kicsesznek velük ahol csak tudnak.

Ők ott tartottak már valamikor, hogy talán a jegyzőnek is be kell állnia az ügyintézők mellé dolgozni.


A srác sokszor otthon éjjelig dolgozik, annyi meló van. ez nem szervezés kérdése már.

2010. jún. 9. 17:24
 13/18 anonim ***** válasza:

16:46


Ápoló vagyok és közalkalmazott. Az én béremet fogják csökkenteni 15%-kal,és az adójóváírással.Vagy, mivel bértömeggazdálkodás lesz, 15%-os leépítéssel számolhatunk.

Gondolod, hogy tudok a jelenleginél többet dolgozni, pótolva az elbocsátott kollégák munkáját is?

Nem.Talán nem fogok odaérni időben, amikor lefolyik az infúzió, lehet, hogy édesanyád alatt a déli pelenkát csak este fogom cserélni.

Kedves kérdező, mérhetetlen gyűlölet lakik némelyik fideszesben, egészen addig, amíg a saját bőrén nem érzi

a negatív változásokat. Bár a butaság és az elvakultság megakadályozhatja, hogy egyáltalán észrevegye azt.

2010. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Utolsó! Fogalmad sincs erről. Komolyan mondom ez már durva. 15% megtakarítás jön össze bércsökkentésből. A bércsökkentést elmondta Orbán mire vonatkozik. A max 2 milliós fizetések. Na most ezek az emberek sokkal többet kerestek 2 milliónál, így mivel mostmár csak 2, ez 15%-os megtakarítást jelent. Ennyire nem értitek mit mondott?
2010. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

20:57

Melyik Orbán Viktort hallgattad?

Vagy legalább vetted volna be a gyógyszeredet...

2010. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azt, aki az ország miniszterelnöke. Ha ti itt képtelenek voltatok felfogni, hogy mit jelentett a mondandója, az nem hinném hogy a Fidesz vagy a Fidesz szavazóinak a hibája volna.
2010. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
most mondták be, h minden közszolgát érint. a vasutasok tanárok biztos 2millát keresnek mi?
2010. jún. 9. 21:19
 18/18 anonim ***** válasza:
Miféle álomvilágban élsz te kérdezőkém? Szerinted majd csak úgy összeborulnak az emberek? Álmodozz csak!
2010. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!