Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mennyi gyűlölet...

Szerinted mennyi gyűlölet lakozik még a fideszesekben?

Figyelt kérdés

Folyamatosan olvasok olyanokat, hogy "igenis rúgjanak k közalkalmazottakat hivatalnokokat, ügyintézőket, mert azok mind "szocik" és szívják ők is a fogukat.


Volt aki azon akadt fenn, hogy egy ügyintéző megkeres mondjuk 60-80k-t és, hogy neki nincs munkája, ő nem keres ennyit ezért megérdmelik.


Most meg ez a minimálbár adóztatás. Hihetetlen, itt azon megy a pampogás, hogy iggen adóztassák meg, mert ők is adózzanak, meg, hogy nincs sok csak minimálbérből élő, stb.


Hát azt hiszem ez ki fog derülni négy év múlva.


Aki nem ért egyet a fidesszel az már kapásból egy véresszájú szoci a szemükben és vitázni sem hajlandóak vele(hát asszem volt kitől tanulniuk) Még ők szólják le a zsidózókat? Kb ugyanazt csinálják ezzel. Iszonyat szánalmas.


Persze tudom én csak egy megkeseredett "fleto imádó" kommunista szoci ilyen meg olyan stb vagyok. tudom..


2010. jún. 9. 09:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A szocizást én sem értem. Észre kellene venni, hogy az MSZP egy középpárttá zsugorodott, és már nem pusztán ők alkotják a másik pólust. (Mellesleg remélem, hogy lassan oda kerülnek ahova az SZDSZ és az MDF.)
2010. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nem erről van szó, h ki mekkora pólust alakít, hanem az, hogy iszonyatosan gyűlölkdnek ezek az emberek.


nyilván a 2/3 megőrjítette őket ez tény, csak jobb lenne ha tovább látnának a nyerésnél, mintha ez az egész egy játszma lett volna egy focimeccs, ahol az a lényeg, h ki nyer és ennyi.


amúgy nem vagyok mszp-s.

2010. jún. 9. 09:58
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Várjunk csak! Te most általánosítasz? Ha igen, akkor gratulálok!
2010. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
kövezz meg érte:) kérem a következőt!
2010. jún. 9. 10:52
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha már fidesznyikek is általánosítanak,hogy minden minimálbéres zsebbe kap több pénzt,akkor miért is nem?


Egyébként nem tudnak gondolkozni,ha kevesebb pénze lesz a melósnak,kevesebbet költ-kevesebb munkahely lesz.Főleg nekik.

2010. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nincs ok a gyűlölködésre???

Ez még nagyon kevés. 8 évig szívtunk az MSZP szavazók miatt és akkor még nekik áll most feljebb???

Megjegyzem én egy sértő szót nem olvastam Fideszes szájából...a szocizás pedig tudtommal nem sértő, elég gáz, ha valaki a hőn szeretett pártját letagadja és sértésnek vesz egy olyan szót, ami se nem trágár, se nem személyeskedő.

2010. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nem, nincs ok a gyűlölködésre.

gyűlöljed a pártokat, de ne a másikat azért mert más véleményen van mint te.


És igeni parasztság, h valakit azért szocizo, zsidózol le, mert nem tetszik neked és ezzel alacsonyabb rendűnek titulálod.


jah és mellesleg létszik rajtad is és a többi társadon is az egysíkuság, hogy most is csak az mszp-st látod bennem meg minden nem fideszesben.


Ez az igazi szánalom, hogy ti nem láttok mást csak ezt a két színt.

2010. jún. 9. 14:43
 8/18 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek vele,hogy rúgják ki őket!Csak szivják a pénzt,semmi szükésg rájuk!!Tudod mit..,még annak is örülök,hogy Orbán nem a köztársasági őrezredet veszi igénybe a védelmére,hanem saját testőreit,ergó,a k.őrezred is repül!!!Háhá,és rendkivül boldog vagyok,hogy ezek a léhűtők az utcára kerülnek!
2010. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ööööö.... én nem vettem volna észre a gyűlölködést. Én jobbikos vagyok és majdnem megtapsoltam Viktort a TV előtt :D:D Az MSZP annyi felesleges bürökráciát, hivatalnokot,igazgatóságot és ellenőrző szervet hozott létre, hogy az már művészet. Nem kellenek. Ennyi... A minimálbér adóztatásával én sem értek egyet de a pálinkafőzés kicsapta a biztosítékot(jó értelemben)... tegnap már gyújtottunk az üst alá :D:D:D
2010. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ismerősöm hivatali dolgozó, köztisztviselő. majd belerokkannak a sok munkába. embert alig találnak. nem hiszem, hogy annyira sok fölösleges ember lenne ott vagy máshol.


a legtöbb közszférás ismerősömnél sok a meló.

és mellesleg elég ha bemész egy hivatalba önkormányzatra ügyet intézni(nem pesten), nem 2 perc. nah lesz majd nemulass amikor egy másik városba kell átmenned ügyeket intézni.


én (jobbikosként) igenis nagyon sok gyűlöletet kapok a fideszesektől. Rendszeresen lemszp-seznek meg szociznak amúgy. Ha említem, hogy nem vagyok, akkor is.


Meg persze irigy vagyok meg megkeseredett mert, h nem folyik majd nekem a pártpénz, stb (nem élek szarul és amit elértem azt magamnak köszönhetem, nekem csk jobb lesz)

2010. jún. 9. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!