Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a baloldal nyer, ugye újra...

Ha a baloldal nyer, ugye újra lesz privatizáció?

Figyelt kérdés

Az MSZP korábban, 2002 után már egyszer eladta a közmű-szolgáltatókat. Megismételnék ugyanezt?


Szerintetek Vona Gábor asszisztálna ahhoz, hogy minden ismét magyarból idegen kézbe kerülhessen?



2018. febr. 28. 22:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem első körben adnák el az energia szektort, második körben vennének fel IMF hitelt, mert hát államcsőd fenyeget.
2018. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Hamar rájönnének, hogy "az állam rossz gazda", aztán mehetne a multiknak minden, harminc ezüstért.
2018. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=jdimdYuSXQk


Én azokra a beígért osztogatásokra gondoltam, amit Karácsony Gergely említett. Hogy visszahoznák a családi pótlékot alanyi jogon. Azok is újra és újra segélyeket vennének fel munka helyett, akik jelenleg - ha közmunkában is - de legalább dolgoznak.


Gyurcsányék nagyon értenek ahhoz, hogy kell mindent kicsavarni a magyarok kezéből... :/

2018. febr. 28. 22:47
 4/24 anonim ***** válasza:
14%
Ajaj! Azzal kezdenék! 8-án nyernének, 9-én már adnának is el mindent, 10-én már megszorítások kellenek, 11-én már IMF hitel, 12-én pedig államcsőd! Utána minket privatizálnának, eladnának rabszolgának, ezzel egyidőben telinyomnák az országot migránsokkal, mert pénzt kapnának érte. Vona napok alatt lett hithű katolikusból muszlim hívő, mit is lehetne várni tőle?
2018. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
Így van! Nehogy véletlenül piacgazdaság legyen Magyarországon! Inkább államosítsunk mindent, mint ahogy egy rendes jobboldalihoz illik!
2018. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Akkor ezek szerint a fizetésemből már egyből utalhatok is a németeknek? Vagy ráérek még?

Ne hidd, hogy nem a német nagyvállalatok zsebéből kapják a kampányra a pénzt a komcsik megint. A megemelt gáz-és villanyárak haszna tudjuk jól, kikhez vándorol majd ki...

2018. febr. 28. 23:20
 7/24 anonim ***** válasza:
39%
Te miről beszélsz, kérdező?
2018. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Azért akarják Gyurcsányék átjátszani a nyugati multiknak ezeket a vállalatokat, hogy utána a magyar emberek újra fejőstehénként fizethessék a profitjukat...


Egyszer már megtörtént.

2018. febr. 28. 23:34
 9/24 anonim ***** válasza:
58%

Értem, szóval államosítani akarsz orrba-szájba, de közben rohadt komcsizol ezerrel.

Az a lényeg, hogy következetes ember vagy.

2018. febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%

"Azért akarják Gyurcsányék átjátszani a nyugati multiknak ezeket a vállalatokat, hogy utána a magyar emberek újra fejőstehénként fizethessék a profitjukat..."


Igen, így megy ez, drága barátom. Csúnya világban élünk, a cégek haszonért dolgoznak, ahogy te is fizetésért és nem puszta jótékonykodásból.

Fura, mi?

De most komolyan azt hiszed, hogy ha államosítasz valamit, akkor azzal megoldod a dolgokat? Hogy akkor onnantól kezdve ingyen lesz kaja-pia, meg ami csak szem -szájnak ingere és nem kerül pénzbe?

Akkor miért nem államosítunk mindent, hogy minden ingyé, vagy legalább ócsóé legyen?

Szerintem a kenyeret is vigyük le újra 3,60 forintra. De kerekítsük csak le mondjuk 5-re. Legyen 5 forint egy kiló kenyér. A pékségek meg majd kigazdálkodják valahogy. Ha becsődölnek, akkor államosítjuk azokat is és onnantól kezdve simán lehet 5 forint a kenyér, majd Állam Bá állja a cechet.

Simán!

2018. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!