Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy kakiban van az Együtt és...

Nagy kakiban van az Együtt és a Momentum?

Figyelt kérdés
Az Együttnek csak tizenegy, a Momentumnak csak tizenkét helyen eddig jelöltje. Összehasonlítás képen a DK negyven, az LMP ötvennégy helyen adta le eddig.
2018. febr. 27. 23:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A Momentum hirtelen mindenkivel való együttműködést is ennek tudom be, hogy túl nagy falat nekik a 106 jelölt állítása.
2018. febr. 27. 23:19
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Azok enélkül is nagy kakiban vannak.

Az Együtt kimaradt a balos koordinált indulásból meg összefogásból, a parlamentből is ki fog.

Juhász Péter mehet vissza kendert árulni.


A Momentum meg egy mérésen se volt 5%on, mit bohóckodnak, hogy majd ők leváltják a kormányt?


A DK meg végzett ők csak 40 helyen indítanak jelöltet, a többi 66ban MSZP-Párbeszéd jelölt lesz ez a balos koordinált indulás lényege.

2018. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Kb. abban vannak. Alig mérhetőek ezek.
2018. febr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De én is azt kérdem akkor, mire volt a nagy arc mindkét gyülekezetnél? Juhász Péter azt mondta, hogy majd ő levadássza Orbánt (nem vagyok fideszes). FeGyőr meg tényleg kormányt akart váltani.
2018. febr. 27. 23:25
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert csak a szájuk nagy.
2018. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
#4:"Kicsit" túlértékelték magukat,.legalábbis a Momenzum. Juhász talán csak azért tolta ezt a szöveget, hogy az MSZP összeálljon vele, de nem jött be.
2018. febr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

a momentum egy hazug párt. Azzal indult hogy mindenkit levált most meg mindenkivel közösülne hogy bejusson a parlamentbe.


Ha létezik példa a megélhetési politikáról akkor a momentum a legjobb jelölt erre

2018. febr. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Salx Narval ***** válasza:
100%
Szerintem a jól sikerült aláírásgyűjtést követően az ifjonti hév felül kerekedett náluk a józan önértékelésnél. Azt hitték, hogy ennyi az egész kimegyünk, kicsit dumálunk és az emberek ennyi elég. Lássuk be a média is kicsit sztárolta őket és ezen felbuzdultak. Persze én azt mondom nincs ezzel baj, valahol el kell kezdeni és miheztartás végett is hasznos lehet számukra a megmérettetés. Az Együtt az egész más történet.
2018. febr. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
Ők maguk a nagy kaki.
2018. febr. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Majd meglátjuk. Önmagában nem sok értéke van, de ha rengetegen elmennek a Fidesz ellen szavazni, akkor úgyis kapnak szavazatot. Majd bejutnak listáról.. Vásárhelyen se jelezte előre semmilyen közvélemény kutatás a Fidesz bukását, mégis megtörtént..
2018. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!