Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltják be azokat a...

Miért nem tiltják be azokat a pártokat, melyeket a CIA támogat?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk a legtöbb Soros György tanítvány fidesz siraiban van. Ezen én is gondolkodtam már.
2018. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Vannak ilyen pártok?
2018. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Oké, hogy a szlogenben megy a harc Nyugattal, de azért ne lássunk már minden ellenzéki párt mögé valamelyik nyugati ország titkosszolgálatát.
2018. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mooost mé ukrajnában is milyen rend van azóta meg szíriában nem is értem
2018. febr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3


Pedig egy ideig ez lesz a divat.

2018. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy demokráciában az a lényeg, hogy a szavazók támogatják-e.


Azt is kérdezhetnénk, miért nem tiltják be azokat a pártokat, amik jóval többet költenek kampányra közpénzből meggazdagodott strómanok által felvásárolt médián keresztül meg közpénzből (állami cégek adományaiból) támogatott álcivil CÖF útján, vagy éppen korábbi közpénzből felhizlalt, ám kegyvesztett oligarha bosszúja folytán....

Szerintem nem a pártokat kell betiltani, hanem valamiképpen a demagógiát visszaszorítani (pl. kötelező vitaműsorok, ahol egymással ütköztetik az álláspontjukat), ill. az egyenlőtlen médiahelyzetet megakadályozni.

2018. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

például hogy hollywoodban az egyetlen baloldali olvier stone

szerintem sem kéne hogy csak a propagandát tolják az usában jennifer lawrence is ez ellen kampányol kíváncsi vagyok meddig tart a karrirerje kiderül hogy hú de drogozik vagy valami

2018. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
perhaps i forgotten a propagandáról meg lehet nézni az új star wars tiszta libsi propaganda de az összes új film szintén
2018. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez most komoly, vagy kamukérdés?!Csak mert majd leestem a székemről.

1. Ha a CIA támogatna egy magyar ellenzéki pártot, akkor itt a Fidesz már két héten belül megbukna. A Fidesz meg a CIA nélkül is megalkotta a maga kis puha diktatúráját. Globális méretekben ha tetszik, ha nem, Magyarország olyan porba fingó kis ország, hogy az USA le se szarja, hogy mi van itt.


Amúgy meg mégis hogy gondolod? Rezsiszilárd a maga idiotizmusával rábök az összes ellenzéki pártra, hogy őket a CIA támogatja, és másnapra betiltják az összes ellenzéki pártot? Hát ezt most éppen a civil szervezetekkel játsszák el.

Viszlát demokrácia, viszlát jogállam!

2018. febr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A Momentumot, az ifjúkamcsik pártját a franciák hozták létre, hogy a magyar olimpiarendezést megfúrják Párizs javára.

Maga a Momentum sem tagadja a francia szálat, hisz a Momentum vezetők legutóbb a pedodil Brigitte Macronnal találkoztak.

[link]

2018. márc. 2. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!