Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megbukik a Fidesz, azzal...

Ha megbukik a Fidesz, azzal Magyarország elveszítheti a kormányozhatóságát is?

Figyelt kérdés

Káosz jöhet?


Arra gondolok, hogy az MSZP és a többi balliberális párt nem fog tudni együtt kormányozni az LMP-vel és a Jobbikkal. Egy ilyen kényszeredett koalíció pedig néhány hónap bénázás után megbukhat és kiírhatják az előrehozott választásokat.



2018. febr. 27. 19:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Attól, hogy minden EUS pénzt nem rabolnak el még működik itt minden. Ezek mit kormányoztak szerinted? 8 éve nincs kormánya az országnak.
2018. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem tudnának együttműködni.
2018. febr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
valószínűleg harcolnánank a koncon gyuri bácsi a szemüveges aktuál balek mszp vezető akit beáldoznak meg pm es kiugrott liberálisok jobbik a különvagonban kb megy a köpködés tovább
2018. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Engem a szakadék felé ne kormányozzon senki. :D A szakadék felé haladásnál az is jobb, hogyha egy helyben dekkolunk, nem haladunk semerre:) Egyébként én most bizalmat szavazok az ellenzéki pártoknak. Szerintem tudnának ügyesen együttműködni, esküszöm , hiszek bennük. Meg egyébként csak jobb lehet, mint ami most van. Meg legalább mások, több ember nézőpontja is figyelembe lesz véve, nem csak egy nagy párté. És az már jóval közelebbi a demokráciához. Most így vélekedek, amúgy nem értek a politizáláshoz.
2018. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
*szal én most bennük hiszek, közülük ikszelek valakinek.
2018. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Magyarországon hagyományosan rosszul működött a baloldali koalíció (MSZP-SZDSZ), kolíciós válságok, kormányválságok, kilépések, stb. most, még több párttal, még több ellentéttel, s a kakukkotjás Jobbikkal bele sem merek gondolni, mi lenne...
2018. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Azért jellemző, hogy az átlag jobbosok csak végletekben tudnak gondolkodni, vagy totális Fidesz uralom vagy totális káosz, mert a baloldalajobbikkalmegazalempévelúgysetud...

Srácok, mi van akkor, ha nem is akar! Jelenleg az ellenzék célja, hogy Viktorkáék ámokfutását megállítsa, a többit majd meglátjuk.

Ha a Fidesznek lesz például 98 képviselői helye, és az ellenzék nem alakít koalíciót, akkor mint legerősebb pártot még őket kéri föl Áder kormányalakításra, csak kisebbségi kormány lesz.

Ja, hogy akkor majd együtt kell(ene tudni) működni az ellenzékkel, és nem lehet Elios ügy meg nem lehet migránsozni, sorosozni, miközben százmilliárdokkal rövidítik évente az államkasszát, meg nem lehetne azt mondani, hogy "Boldog karácsonyt!" egy ellenzéki kérdésre, ja már értem, hogy miért nem szeretnék a fideszesek, hiszen akkor már tényleg erős ellenzék volna, valódi hatalommal, vagy esetleg a Fidesznek kéne koalíciós partner után néznie, és megegyezni valamelyik ellenzéki párttal, ezt se szeretnék, aztán megy a két végletben való gondolkodás.

2018. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

A Jobbik egyedül kavarhat be az egészbe. Ha nem hajlandó bizonyos körzeteket feladni, akkor nem tudják megszórítani a Fideszt. Győzni se fognak, Vona megy a levesbe, mert a pártja nem éli túl ezt.

Ha hajlandó együtt mükődni, bizony van egy több párti koalicióra lehetőség.

Mert 17-20%-os támogatottsággal, semmit nem fog megnyerni.

2018. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%
aha bele a balos kígyóverembe ahol kijátszanák
2018. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
miért nem lépnek vissza balról az aggódó felek????
2018. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!