Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisztek az MSZP-nek,...

Miért hisztek az MSZP-nek, meg az LMP-nek? Miért nem nézitek végig Orbán beszédét, mielőtt véleményezitek az intézkedéseket?

Figyelt kérdés
Láttam az RTL híradót... Megint nem normálisan közvetítik a híreket, de ez nem új. Nem értem, hogy egyáltalán miért hallgatja meg bárki is az MSZP szövegét? Eddig is hazudtak folyton, miért ne hazudnának most? MSZP propaganda kezdődik megint. Az új vezér elv, a "Fidesz a gazdagokat támogatja.". Tényleg fel kell még ülni nekik? Nem lehetne csak simán mosolyogni rajtuk? Ezt a laikusoktól kérdezem, nem a vér gyöpi szociktól. Kérdés felvetését a minimálbérrel kapcsolatos aggályok indokolták. Ne féljetek tőle, csak az MSZP akar már megint hazudni. Nem fog senki sem kevesebbet keresni. Sőt!
2010. jún. 8. 21:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül...
2010. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
71%

Na a 66%-ossal lebeszéltem, alig várom a beismerését :) Ellenben pezsit sehol sem látom pedig lenne neki mondanivalóm :( Szóval ha itt lesz jelentkezzen :):)


Egyébként kár a gőzért szocik, ti is jobban fogtok élni, és inkább örülnötök kellene ennek. Én nem lennék ilyen jószívű.

2010. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 BlackSword ***** válasza:

Azért nem nézzük végig, mert már hallottuk... Egy csomó ember fog utcára kerülni a közigazgatásból... Azontúl csökkentik a maradék emberek bérét is... Remek...


Aztán ott van a banki adó... Rajtaunk lesz leverve... Tudjátok: pénz beszél, kutya ugat... Az én pénzem is beszél, mindig elköszön...


Ami jelenleg sajnos történik/történni fog az nem más, mint a gazdaság tudatos leépítése... és orális jellegű politizálás... Szopatnak... Nem értek egyet a szocik politikájával, hogy mindent meg kell emelni és segélyt osztani, de ahhoz, hogy egy fizetőképes tömeg képződjön az országban, ahhoz előbb megszorítások kellenek... Tudjátok a 2.VH után sikerült felépíteni egy országot, akkor mi most miért nem tudjuk működtetni???

2010. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
62%
Te miért akarsz meggyőzni , hogy ne az MSZP-re szavazzak , elég felnőtt vagyok ahhoz , hogy el tudjam dönteni kire szavazzak , és ne egy ilyen névtelenség homályában lévő vadideg mondja meg , hogy mi a jó, én nem kötök bele, hogy kire szavazol , inkább örülj a kétharmadodnak ,úgyis többségetek van.Szabad ország azt az ideológiát követed, amelyiket akarod.
2010. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
34%
Nézze végig aki megválasztotta. Most mind odaültetném napokra Orbán beszédeket nézni. Legalább megtudná mind mi a magyarok istene. :)
2010. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
76%

Én magamtól is nézem napokig...nem tudom mi nem tetszik nektek rajta.

Anélkül hogy nem hallottátok hogyan bírálhatjátok?

2010. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
35%

Hát kedve kérdező nem tudom miket tenyésztesz(tengerimalacot?),de az előző fidesz kormány rendesen leszívatta a mezőgazdaságot.

Ha most a kisgazdapárt szétverésétől eltekintek(ami tényleg a mi érdekeinket képviselte volna),mondjuk mindjárt ott a jövedéki adó,amit a nyakunkba raktak.

Úgyhogy nem tudom mi alapján bízol abban,hogy megint nem kaapunk...mi nem tudjuk Ciprusra költöztetni a "céget".Na jóba tengerimalacok elférnek egy böröndben.


Ha már itt tartunk,akkor mi a helyzet a földvásárlási moratóriumról,arról szépen egy szó esett.Vagy a zsebszerződésekről,amik nagyon is vannak,Dunántúl nagy része már külföldi kézben van.Szóval egy pálinkafőzési engedéllyel kiszúrni a szemét(meg a széchenyi kártyával)csak nagyon ostoba embereknek lehet!Gondolkozz már.Ha mg-al foglalkozol,akkor legyen némi fogalmad róla.

2010. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
48%

Kedves Kérdező!


"Én termelő munkát végzek. Értéket állítok elő. Még hozzá az állat tenyésztésben."


Hát, gratulálok! Magyarul eteted a disznókat?:)

Nagy karrier, és még Te szólod le a vasutasokat!

Gondolom korán kelsz, hogy megetesd a disznókat.

2010. jún. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
51%
Úristen, ez az utolsó nagyon durva volt. Válogasd meg a szavaidat mielőtt más emberekkel beszélsz!
2010. jún. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!