Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisztek az MSZP-nek,...

Miért hisztek az MSZP-nek, meg az LMP-nek? Miért nem nézitek végig Orbán beszédét, mielőtt véleményezitek az intézkedéseket?

Figyelt kérdés
Láttam az RTL híradót... Megint nem normálisan közvetítik a híreket, de ez nem új. Nem értem, hogy egyáltalán miért hallgatja meg bárki is az MSZP szövegét? Eddig is hazudtak folyton, miért ne hazudnának most? MSZP propaganda kezdődik megint. Az új vezér elv, a "Fidesz a gazdagokat támogatja.". Tényleg fel kell még ülni nekik? Nem lehetne csak simán mosolyogni rajtuk? Ezt a laikusoktól kérdezem, nem a vér gyöpi szociktól. Kérdés felvetését a minimálbérrel kapcsolatos aggályok indokolták. Ne féljetek tőle, csak az MSZP akar már megint hazudni. Nem fog senki sem kevesebbet keresni. Sőt!
2010. jún. 8. 21:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
61%

Megszűnik az adójóváírás.

Aki eddig 100-et keresett az 47 ezerre adózott 17%-al, most 100 ezerre fog 16%-al.

Ez nem hogy csökkenés, hétezres adóemelés. sőt, egészen az évi 5 milliós sávhatárig nőni fog az adóteher, a határon lévő jövedelem eddigi 740 ezer helyett évi 800-at fog adózni. Kb havi 450 bruttó felett csökken csak az adó.


Ez tényleg a kis keresetűeknek kedvez... :-D

2010. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
53%

21.28. Még nem mentette meg senkinek a házát. Csak egy tervet mondott,amit még meg kell valósítani. Én megértettem Orbán beszédét,és nem dőltem be az adórendszernek. Valósítsa meg minden részét,akkor legalább az ország helyzete jobb lesz,de a minimnálbérseké rosszabb!

Valamelyikőtök megmagyarázhatná,hogy ha a minimálbérből adózik valaki,és kevesebb nettót kap,az miért jár jobban?

Ne jöjön nekem senki azzal,hogy majd a vállalkozók megemelik a béreket,munkahelyet teremtenek,mert ebből nem lesz semmi. Ahhoz,hogy ezt megtehessék,hosszú évek alatt kellene a gazdaságnak javulni. De a kiskeresetűek addig is élni szeretnének.

2010. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
44%

Az aki azt írta,hogy jobban éltek,lehet,hogy úgy értette,hogy az mszmp alatt:D

Kedves kérdező,kár volt a kérdésért,látod,milyen sok még a dicső szocializmusból itt maradt elvakult gyöpös ember............

2010. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
53%

PANELPATKÁNY? UNDORÍTÓ GUSZTUSTALAN EMBER VAGY SOKAN ÖRÜLNÉNEK HA EGYÁLTALÁN FEDÉL LENNE A FEJÜK FÖLÖTT!!!


törölni fogják de nem érdekel...

2010. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%

Az Mszp nek

akkor se hinnék ha a feketére

azt mondaná hogy fekete

2010. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
16%

Én pedig a Fidesznek nem hiszek.Az elmúlt 8 évben és még a npokban is egyik héten azt mondtgák,hogy feket,másik héten pedig ugyanazt fehérnek mondták.

ATe pedig egy pofátlan sznob vagy,aki biztosan nem kétkezi munkával keresi a kenyerét,moint a gazdagoknak legalább a fele.

A panelpatkány és a vasutás keményen megdolgozik a megélhetéséért,nem pedig a másik ember nyakán élősködik.

Lesülhetne a kmépedről a bőr,amiért az ország nagyobb részét sértegeted.

Amúgy pedig MOST nem ígért l3.havi nyugdíjat, de 2006-ban 14.-et igen!

2010. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Két kezi munkával keresem a kenyerem. Nem egy szutyok jegyellenr vagy mi vagyok. Nem pajtás, Én termelő munkát végzek. Értéket állítok elő. Még hozzá az állat tenyésztésben. Nem csak úgy kapom a pénzt, mint Te. Két kézzel dolgozom meg érte. Te milyen értéket állítasz elő? Mi értelme van a munkádnak? Nyugodtan le cserélhetnének egy jegyellenőrző automatára, vagy egy beléptető kapura. Kb ennyit ér a munkád. Nehogy már egy vasutas regéljen az élősködésről... Pff....
2010. jún. 8. 21:52
 18/29 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, fogalmad sincs arról amit elmondtam. Csak akkor fogod elhinni, ha valóban lesz olyan, akinek megmenekül a háza? Jó, akkor majd akkor visszatérünk erre, de akkor légyszíves, ismerd el, hogy igen, igazad volt,te buta liba...
2010. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Jah, és a saját felelősségemre csinálom, saját állataim vannak. Mielőtt még azt hinnéd, hogy valami TSZ-essel beszélsz.
2010. jún. 8. 21:54
 20/29 anonim ***** válasza:
75%
Beképzelt egoista f*sz vagy
2010. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!