Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz helyett bárki jobb...

Fidesz helyett bárki jobb lenne Áprilisban?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 13:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%

Ja, és százezrek hagytál el Magyarországot, döntően a tanult emberek, akiknek elegük lett, de az nem baj. A "migránsok" a baj, meg a bűnbaknak beállított Soros.

Szánalmas banda.

2018. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
24%

" bárki = migránsok korlátlanul !"


ja, így sokkal jobb 20ezer kötvényes, meg 3300 dugi migráns :D nyugi pajti, ha a fidesz marad jön még egy jó pár akkor is, ne izgulj :D

2018. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
89%

Orbán hazug, pökhendi, vitaképtelen, szociálisan érzéketlen, fantomokat üldöző maffiózó.

Ezek nem jó tulajdonságok, levés ember rendelkezik egyszerre ennyi hátrányos jellemzővel. Mivel másoknak ettől kevesebb jellemhibája van, így valóban BÁRKI jobb lehet mint Orbán!

A Fideszre ugyanez vonatkozik!

2018. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%

"Azért szidja a nép állandóan.."

"Én ezt a gyakorin kívül nem igen látom a való életben. Ha akkora lenne a felháborodás akkor tüntetésekre 1000 főnél több embert is össze tudnának hozni, de valahogy csak a gép előtt hangos a tömeg"


Akik szerint csak egy afféle elvetemült kisebbség hőbörög, azok azért azzal tisztában vannak, hogy a jelenlegi (majdnem) kétharmados kormányt a szavazókorú lakosság nagyjából negyede választotta meg? Nem azért van ekkora hatalmuk, mert olyan baromi nagy felhatalmazást kaptak a nemzettől (bár ők szeretik ezt mondogatni), hanem írtak magukra egy baromi aránytalan választási törvényt.

Egy dolgot nem kalkuláltak bele, hogy ha sokáig hergelik a népet, és túl sok lesz az elégedetlen honpolgár, ez a fagyi csúnyán visszanyalhat.

Akkor, amikor megválasztatták magukat kétharmaddal, a szavazók még nem voltak felkészülve az újfajta választási rendszerre, hiszen egy egészen más típusúban szocializálódtak. Azóta eltelt négy év, és azért nem hülyékkel van tele az ország, az ellenzéki oldalon legalábbis...


A tüntetésekre pedig ezer főnél jóval nagyobb tömeg jár, még úgy is, hogy számtalan állami alkalmazottnak hivatalból tilos tüntetni, illetve az állampolgárok jó része úgy gondolja, tüntivel itt úgysem megy semmire, inkább nem is fárasztja magát.


Az emberek pedig nemcsak a gyakorin hőbörögnek, csak oda kéne figyelni. Én, az idézett hozzászólóval ellentétben, konkrétan nem tudom, ki szavazott a fideszre, a környezetemben olyan szinten többségben vannak az elégedetlenek.

2018. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
90%
IGEN! Ha semmit nem csinálnának (így nem is lopnak), már akkor jobb lenne.
2018. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
94%
Igen, a Jobbik. Jó a programjuk, bárki elolvashatja. Szakemberek bevonásával, segítségével készítették.
2018. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, de én azért megnézem, hogy kire teszem(nem a Fideszre) az ikszet. Nem szeretem ezt a "bárki jobb" dumát.
2018. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Na ez is egy full sötét kérdező...
2018. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!