Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz helyett bárki jobb...

Fidesz helyett bárki jobb lenne Áprilisban?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 13:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
10%
bárki = migránsok korlátlanul !
2018. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%
Úgy utálom ezt a semmitmondó bárki jobb lenne szöveget. Ha szerinted bárki jobb lenne szavazz bárki másra. Majd meglátjuk mire jutnak.
2018. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
12%

A mai felhozatal közül a Fidesz a legjobb a magyar társadalomnak. A magyarok általános gondolkodásmódja a Fideszére hajaz leginkább. Nem véletlenül toronymagasan nekik van a legtöbb szavazójuk.

Nem mellesleg, ha le is váltanák őket, Orbán teljesen beleőrülne és polgárháborút robbantana ki.

A Fidesz már teljesen átfonta a magyar társadalmat, mint a gombafonalak a farönköt. Nem lehet belőle kiirtani, csak magával a gazdatesttel együtt pusztul el.

2018. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%
Bárki azért nem. Nyugi, mindig van lejjebb.
2018. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
39%

ma 13:44 időpontban kommentelő vagyok.


"Bárki azért nem. Nyugi, mindig van lejjebb."


Én is hasonlóra gondoltam amikor írtam. Nem a Fidesz a lehető legrosszabb bármennyire is azt írjátok. Lehetne sokkal rosszabb is, ne higgyétek, hogy nem.

2018. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
13%
Libsi vélemény...
2018. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%

Dehogy. Ha lenne jobb vagy legalább normális ellenzék akkor a fidesz nem merne ennyire mértéktelenül lopni.


Hogy az ellenzék kevesebbet lopna? talán igen viszont de hogy nem tudnának kormányozni az 100%, olyan ellenzék akik azt sem tudják eldönteni ki vezesse a pártot hogy ehhez is évek kellettek nekik nem tudnám elképzelni hogy akár egy alkotmánymódosításban hogy egyeznének meg

2018. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

ma 13:45


"Fidesz a legjobb a magyar társadalomnak"


Azért szidja a nép állandóan..

2018. febr. 15. 14:11
 9/28 anonim ***** válasza:
35%

"Azért szidja a nép állandóan.."


Lehet ellene szavazni nem?

2018. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
35%

"Azért szidja a nép állandóan.."


Én ezt a gyakorin kívül nem igen látom a való életben. Ha akkora lenne a felháborodás akkor tüntetésekre 1000 főnél több embert is össze tudnának hozni, de valahogy csak a gép előtt hangos a tömeg

2018. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!