Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan! Kire érdemes szavazi?

Komolyan! Kire érdemes szavazi?

Figyelt kérdés

MSZP? vicc kérem!

Jobbik? totál komolytalan és hiteltelen mára.

LMP, Együtt, Momentum stb..??? még tréfának is rossz!


Szóval kire???


Attól félek ez a választás már lefutott mielőtt elkezdődött volna, - ami persze várható volt, a Fidesz ügyesen szétforgácsolta és pórázon tartja az ellenzéket- szóval maradnak hatalmon, ami nem akkora tragédia csak félek mégjobban elszemtelenednek a győzelmük okán...


2018. febr. 13. 21:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%
A régi Jobbik jó volt, ez a mostani egy elvtelen f.s. Ki nem állhatom már Vonát, így én meg az LMP-re szavazok! A legértelmesebbek egyelőre ők. Amióta megalakultak ugyanazt kommunikálják, a Jobbik meg nem. Erre a Jobbikra egy értelmes magyar nem szavaz már, csak a sík h_lyék.
2018. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
12%
A Jobbikra fogok szavazni.
2018. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szavazz a Kutyapártra! Lassan tényleg az a legértelmesebb!


Jobbik? A többség Gabika lemondását várja. Kétlem, hogy a régi radikálisok rá fognak szavazni, legalábbis, akiket én ismerek, biztosan nem.

LMP? Szél kisasszony eléggé fent hordja az orrát mostanában. Ratyik gyülekezete.

A többi párt meg még egy szóra sem érdemes.

2018. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
36%

#8 "amíg fidesz van, addig nincs esély arra, hogy az ország rendbejön..."


Hát....


Ha az a rend, amiben a Gyurcsány-Bajnai páros hagyta az országot, akkor sose jöjjön rendbe !!!


Bár lehet, vannak akinek hiányzik az IMF...

2018. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy, ez a site alapvetően jobbikos, tehát értelmes választ nem fogsz kapni. A jobbikosok a neten lógnak, mert általában fiatalok interneteléréssel....Ezért van a Facebookon is a legtöbb követőjük. De ez sem jelent semmit. Mert pl. én is követem ott a Jobbikot, de ettől függetlenül nem rájuk fogok szavazni majd. Szóval gyakorlatilag nem sokat érsz az itteni válaszokkal, sem előrejelzésekkel :D Úgyhgy dönts belátásod szerint. Szerencse, hogy nemcsak a gyakorikérdéseken lévők fognak szavazni áprilisban és nem itt kell választást nyerni, ahogy a jobbikosok már ezt kommunikálták 2010ben és rá 4 évre is. Csak valamiért akkor sem jött be... De úgy tűnik, azóta sem sikerült tanulni belőle.
2018. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
45%
MÁRA a Fidesz is komolytalan, hiteltelen, tőlük még a JJobbik is hitelesebb, adni kell nekik egy esélyt.
2018. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#10! " Magyaroknak Jobbikra" Ameddig erröl a baromságrol nem szoktok le, addig semmiképpen! Ne vond kétségbe az én magyarságomat ha nem megyek birkaként utánatok!
2018. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen csakis a Soros György pártjára érdemes szavazni!
2018. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A kétfarkú a gyökerek pártya.
2018. febr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem sok magyar ember írt ide eddig.
2018. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!